گیلانیان
دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ Monday, 27 March , 2023
فوریه 26, 2014 کد خبر : 25139 خبر ها

نماینده مردم فومن در مجلس:

بروکراسی اداری مانع سرمایه‌گذاری در گیلان است

بروکراسی اداری مانع سرمایه‌گذاری در گیلان است

گیلانیان : ناصر عاشوری درباره وضعیت گردشگری در گیلان اظهار کرد: برای رشد و توسعه گردشگری و ایجاد اشتغال در این زمینه، همه مدیران باید با یکدیگر هماهنگی و تعامل داشته باشند اما هر یک از اداره‌ها به صورت جزیره‌ای عمل می‌کنند.

وی با بیان اینکه برای سرمایه‌گذاری در گیلان باید بسترهای لازم فراهم شود، افزود: باید با آغوش باز از سرمایه‌گذار استقبال شود نه اینکه با بروکراسی شدید اداری و ایجاد موانع عامل فرار سرمایه‌گذاران شویم.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پارک جنگلی قلعه‌رودخان، خاطرنشان کرد: با توجه به جذب سرمایه‌گذار در چند سال اخیر برای حفظ و نگه‌داری و فراهم کردن امکانات لازم برای گردشگران و مسافران کارهای خوبی صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: با توجه به اهداف ما برای رشد گردشگری استان از مدیرکل میراث فرهنگی و منابع طبیعی نیز انتظار می‌رود تا حمایت‌های لازم را از بخش خصوصی در زمینه جذب سرمایه‌گذار گردشگری داشته باشد.

عاشوری با بیان اینکه مدیران استان نباید به جای حل مسئله صورت مسئله را پاک کنند، خاطرنشان کرد: مدیران تلاش خود را بر توسعه گیلان متمرکز کنند.

وی یکی از دلایل عقب‌ماندگی گیلان را تناقض اظهارات برخی مدیران اداره‌ها دانست و یادآور شد: اگر این روند ادامه داشته باشد هرگز تاریخ از ما نخواهد گذشت./منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی