گیلانیان
پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ Thursday, 30 March , 2023
سپتامبر 27, 2011 کد خبر : 3286 خبر ها

استاندار گیلان خبر داد :

برکناری برخی از مدیران ناکارآمد بانکی در گیلان

برکناری برخی از مدیران ناکارآمد بانکی در گیلان

گیلانیان :مهدی سعادتی در نشست صمیمی با فعالان گردشگری گیلان در هتل کادوس رشت با تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت: تقویت توانمندی‌های گردشگری به صورت مستقیم سبب جذب سرمایه‌گذار، گردشگر و افزایش درآمد در نقاط مختلف شده و به صورت غیرمستقیم توسعه یافتگی را به همراه دارد.
وی افزود: گیلان استعدادهای بسیار مناسبی برای ایجاد انگیزه سرمایه‌گذاری دارد که باید با توجه به هدف توسعه همه‌جانبه، موانع سرمایه‌گذاری و تنگناهای موجود آن برطرف شود.
استاندار گیلان با تاکید بر ضرورت تقویت قطب‌های سیاحتی و زیارتی گیلان، استفاده از تمام امکانات موجود برای جذب جهانگردان، استفاده از نیروی متخصص و تشویق سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در بخش‌های مختلف گردشگری را از جمله راهکارهای رونق گردشگری استان دانست.
وی اظهار داشت: گردشگری صنعت رونق ‌دهنده اقتصادی است و از ظرفیت‌های شهرستان‌های گیلان باید برای توسعه هرچه بیشتر استان استفاده شود.
این مسئول بیان داشت: مدیریت در گیلان باید به ‌دور از شعار و عملیاتی باشد و هیچ مدیری حق ندارد در رسانه‌ها شعار دهد و باید تنها از طریق رسانه عملکردها را به مردم ارائه کرد.
سعادتی با بیان اینکه گردشگری یک صنعت بسیار مهم در حوزه شکوفایی اقتصادی گیلان است، اضافه کرد: روند توسعه گردشگری گیلان باید شتاب بیشتری به خود بگیرد.
وی با اشاره به همکاری ضعیف و عدم تعامل برخی مدیران بانکی در راستای توسعه قانونمند گیلان، تصریح کرد: به دلیل عدم همکاری برخی مدیران بانکی در راستای توسعه این استان، دو یا سه مدیر بانکی برکنار می‌شوند./فارس

اخبار مرتبط

نظرات

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی