گیلانیان
سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ Tuesday, 28 March , 2023
می 9, 2011 کد خبر : 662 خبر ها

بن لادن قبلا مرده بود

بن لادن قبلا مرده بود

وزیر اطلاعات تأکید کرد: اخبار و اطلاعات دقیق و اسناد موثق و دقیق و قابل توجهی داریم که نشان می‌دهد بن لادن مدتی قبل به دلیل بیماری اصلا در قید حیات نبوده که آمریکایی‌ها با فرا‌فکنی ادعا می‌کنند که او را کشته‌اند. به گزارش فارس، حجت الاسلام حیدر مصلحی وزیر اطلاعات در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره آخرین اقدامات برای سرکوب گروهک‌های تروریستی اظهار داشت: در غرب کشور بحمد‌الله با اقدامات خوبی که صورت گرفت به خصوص در جریان سفر رئیس جمهور، وضعیت امنیت در این منطقه خوب است و مجموعه وزارت و قرارگاه و سایر مجموعه‌هایی که مسئولیت دارند کنترل خوبی بر گروه‌هایی که بعضی در حال انهدام کامل هستند دارند.

وی افزود: در منطقه شرق کشور هم بحمد‌الله موفقیت‌های بسیار خوبی به دست آوردیم و علی‌رغم اینکه دشمن طراحی‌هایی در موقعیت‌های مختلف دارد تسلط خوبی داریم و به حول و قوه الهی اجازه هیچ اقدامی به دشمن داده نمی‌شود.

وزیر اطلاعات در خصوص موضوع کشته شدن بن لادن توسط آمریکایی‌ها نیز اظهار داشت: اگر واقعا دستگاه نظامی و اطلاعاتی آمریکا بن لادن را دستگیر کرده‌اند یا کشته‌اند باید جنازه او را نشان دهند نه اینکه به ادعای خودشان جنازه وی را به دریا بیاندازند.

مصلحی افزود: وقتی دستگاه اطلاعاتی جمهوری اسلامی ریگی (سرکرده گروه تروریستی جند الشیطان ) را دستگیر کرد تصویر او را به همه مردم دنیا نشان داد و این نکته قابل توجهی است که معتقدیم آنها می‌خواستند از این طریق بیداری منطقه تحت الشعاع قرار دهند و با دیکتاتوری رسانه‌ای که دارند فضای افکار عمومی را منحرف کنند.

وی ادامه داد: بخش قابل توجهی از این تبلیغات هم برای سامان دهی وضعیت انتخابات در آمریکا است و با وجود مشکلات اقتصادی که دارند که بسیار شکنده است. تلاش کردند از طریق دیکتاتوری رسانه‌ای که دارند با انحراف افکار عمومی نظر جهانیان را به سوی دیگر جلب کنند.

وزیر اطلاعات گفت: اخبار و اطلاعات دقیق و اسناد موثق و دقیق و قابل توجهی که داریم نشان می‌دهد که بن لادن مدتی قبل به دلیل بیماری اصلا در قید حیات نبوده که آنها با فرا فکنی ادعا می‌کنند که او را کشته‌اند.

مصلحی در پاسخ به سؤالی درباره گروه‌های تروریستی غرب کشور توضیح داد گروه‌های مختلفی در غرب کشور وجود دارند که ته مانده‌های گروه‌های هستند که از اول انقلاب مقابل‌های با نظام اسلامی داشته‌اند و فعالیت‌ها و تلاش‌های مذبوحانه‌ای دارند.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس درباره اقدامات ته مانده‌های گروه جند الشیطان هم تصریح کرد: جند الشیطانی که به سرکردگی ریگی فعالیت می‌کرد دیگر وجود خارجی ندارد و ته مانده‌های آن گروهک نمی‌خواست بگوید که ما تمام شده‌ایم.

وزیر اطلاعات در پایان جلسه امروز هیئت دولت که به ریاست محمود احمدی نژاد رئیس جمهور برگزار شد را خوب توصیف کرد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی