گیلانیان
سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ Tuesday, 21 March , 2023
جولای 18, 2012 کد خبر : 10936 خبر ها

آيت الله قرباني در گردهمائي علماي گيلان :

به زودی کاخ شیشه‌ای مستکبران فرو خواهد ریخت

به زودی کاخ شیشه‌ای مستکبران فرو خواهد ریخت

اختصاصی گیلانیان – آیت الله قربانی ، نماینده مقام معظم رهبری در گیلان و امام جمعه رشت در گردهمائی بزرگ علما ، روحانیون و طلاب گیلان که در استقبال ماه مبارک رمضان در محل مصلی برگزار شده بود با اشاره به فضیلت ماه مبارک رمضان به عنوان ماه تعلیم معارف، اخلاق و احکام دینی گفت :

علما و روحانیون به عنوان سرمایه ارزشمند اسلام که در ایام ماه مبارک رمضان به سوی روستاها برای تعلیم احکام دین به مردم می روند توجه داشته باشند که ۲ هزار رسانه ، شبکه‌های ماهواره‌ای مردم را بمباران تبلیغاتی می‌کنند و درس بی‌اعتقادی به دین به خانواده ها می دهند و شبهات زیادی را در میان نسل جوان ما ایجاد می کنند ، این ماه بهترین فرصت برای خنثی کردن تبلیغات سوء گسترده جهانی است .

وی در ادامه با اشاره به شرایط زمان و تفاوت تبلیغ در عصر حاضر نسبت به گذشته که بار مسئولیت روحانیت را در امر تبلیغ سنگین تر می کند ؛ گفت :

غرب با انرژی هسته ای ما مشکل ندارد ، اگر این قضیه حل شود آن وقت ده ها بهانه دیگر مثل حقوق بشر و آزادی بیان و و غیره را در پیش خواهد گرفت که به تعبیر رهبر معظم انقلاب مشکل غرب اسلام است و استکبار با اسلام ناب مشکل دارد .

نماینده اول خبرگان گیلان گفت : مردم ایران با تحریم های غرب تسلیم نمی شوند و به تعبیر رهبر معظم انقلاب به زودی کاخ شیشه‌ای مستکبران فرو خواهد ریخت .

وی اسلام را امید مستضعفان نامید و گفت : ما ترسی از تحریم‌ها نداریم و درها به روی ملت ایران بسته نیست و ما پادزهر تحریم‌های دشمنان را داریم .

آیت الله قربانی با تشریح وضعیت مسلمانان در شعب ابیطالب گفت : امروز عمده وظیفه روحانیون روشنگری ترفند دشمنان است و در ماه مبارک رمضان باید به مردم درس ریاضت اقتصادی بدهند .

وی در پایان با اشاره به انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر گفت : امر به معروف باید طبق اصول و موازین صورت بگیرد تا آبروی اسلام و روحانیت و جان آمر به معروف حفظ شود .

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی