گیلانیان
سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ Tuesday, 21 March , 2023
آگوست 2, 2014 کد خبر : 28724 خبر ها

استاندار گیلان :

به قولی که به مردم رشت داده ایم عمل می کنیم

به قولی که به مردم رشت داده ایم عمل می کنیم

گیلانیان : استاندار گیلان در بازدید از طرح های عمران شهری رشت گفت : فاز نخست طرح جمع آوری آبهای سطحی تا پایان تابستان به بهره برداری میرسد .

دکتر نجفی در بازدید از طرح های جمع آوری آبهای سطحی پل های در دست ساخت رشت و لایروبی رودخانه زرجوب گفت : فاز نخست طرح جمع آوری آبهای سطحی دررشت بطول ۱۵ کیلومتر که در ۱۰نقطه با همکاری استانداری و شهرداری در حال جریان است همانگونه به مردم وعده داده شده بود تا پایان تابستان آماده ی بهره برداری  است .

نماینده ی عالی دولت با بیان اینکه یکی از دغدغه های اصلی وی در بدو ورود به گیلان حل معضل دیرینه آبگرفتگی معابر شهر رشت بوده است گفت : علاوه بر۱۵ کیلومتر فاز نخست ، اجرای ۱۵ کیلومتر دیگر از لوله گذاری و هدایت آبهای سطحی در رشت آغاز شده است که انشاء ا… تا ۶ ماه آینده به بهره برداری میرسد .

دکتر نجفی افزود : همچنین در مرحله ی سوم این طرح عملیات جمع آوری و هدایت آبهای سطحی از میدان گیل تا دانشگاه گیلان انجام خواهد شد .

وی با تأکید براینکه شهرداری تا هفته ی آینده باید آسفالت مسیرهایی را که اجرای آن به اتمام رسیده است آغاز کند گفت : از صبر و حوصله ی مردم تشکر می کنم اما برای اینکه معضل دیرینه ی آبگرفتگی رشت پایان یابد نیازمند همراهی آنان هستیم .

وی همچنین به بازدید خود از لایروبی دو رودخانه ی بزرگ رشت اشاره کرد و گفت : استانداری گیلان با تمام توان از اجرای این طرح حمایت می کند ./منبع : روابط عمومی استانداری گیلان

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی