گیلانیان
پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ Thursday, 30 March , 2023
دسامبر 11, 2013 کد خبر : 22998 خبر ها

تاثیر مثبت بودجه پیشنهادی دولت در پیشبرد برنامه های اقتصادی کشور

تاثیر مثبت بودجه پیشنهادی دولت در پیشبرد برنامه های اقتصادی کشور

گیلانیان :عضو کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم شهرستان های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی واقعی بودن لایحه بودجه سال آینده کشور را از نکات مثبت عملکرد دولت تدبیر و امید خواند و گفت: کلیات بودجه پیشنهادی دولت در پیشبرد برنامه های اقتصادی کشور تاثیر مثبت دارد

ˈناصر عاشوریˈ در خصوص تقدیم بودجه پیشنهادی ۹۳ توسط رییس جمهوری به مجلس شورای اسلامی، ارائه بموقع لایحه بودجه را مهر تاییدی بر تدبیر دولت دکتر روحانی دانست و افزود: تقدیم لایحه بودجه پیشنهادی به مجلس در زمان مقرر و قانونی که طی هشت سال گذشته از مسیر قانونی و واقعی خود دور شده بود و نیز تعامل دوسویه دولت و مجلس سبب خواهد شد تا سال آینده از نظر اقتصادی، وضعیت مناسبی داشته باشیم که خود این موضوع، در پیشبرد برنامه های اقتصادی تاثیر مثبت خواهد داشت.

وی اضافه کرد: ارائه به موقع بودجه به مجلس و وجود فرصت کافی برای بررسی کارشناسی آن توسط نمایندگان مردم در خانه ملت، واقع گرایی بودجه را به همراه دارد.

نماینده مردم شهرستان های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: بودجه سال ۹۳ ارایه شده توسط دولت، نشان می دهد که این لایحه با کمال دقت و با کار کارشناسی و با مطالعه کافی تنظیم شده و کلیات آن شفاف تر و روشن تر از بودجه سال های قبل است.

به گفته عاشوری؛ اولویت دادن به طرح های نیمه تمام و کاهش رشد بودجه جاری نسبت به رشد بودجه عمرانی از دیگر نکات مثبت و قابل توجه در لایحه بودجه ۱۹۵ هزار میلیارد تومانی سال آینده کشور است.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: نماینددگان مردم در خانه ملت، با نگاه مثبت به بررسی لایحه پیشنهادی دولت تدبیر و امید می پردازد.

حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری هفدهم آذرماه جاری لایحه بودجه سال ۱۳۹۳ کشور را به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد./منبع : ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی