گیلانیان
چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ Wednesday, 22 March , 2023
سپتامبر 3, 2011 کد خبر : 2764 خبر ها

در تعطیلات دو روزه عید فطر امسال :

تبادل یک میلیارد و ۳۷۵ میلیون پیامک در دو روز

تبادل یک میلیارد و ۳۷۵ میلیون پیامک در دو روز

گیلانیان : مشترکان دو اپراتور موبایل کشور که بیش از ۵۰ میلیون نفر تخمین زده می شوند در بازه زمانی ۴۸ ساعته به مناسبت حلول ماه شوال بالغ بر یک میلیارد و ۳۷۵ میلیون پیام کوتاه تبریک عید فطر ارسال کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، مشترکان اپراتور ایرانسل در بازه زمانی ۴۸ ساعته از ساعت ۲۰ روز دوشنبه تا ساعت ۲۰ روز چهارشنبه در مجموع بالغ بر ۷۳۵ میلیون و ۱۵ هزار و ۴۴۸ پیامک تبریک عید فطر ارسال کردند و مشترکان همراه اول نیز در بازه زمانی ۴۸ ساعته بالغ بر ۶۳۹ میلیون و ۳۲۴ هزار و ۹۴ پیام کوتاه به همین مناسبت مبادله کرده اند.

این درحالی است که مشترکان این دو اپراتور تا پیش از این و در ۴۸ ساعت آغاز سال نو ۱۳۹۰ بیش از یک میلیارد و ۶۶ میلیون و ۵۰۰ هزار SMS تبریک نوروز ارسال کرده بودند که بیشترین تعداد پیامکهای ارسالی طی چند سال اخیر اعلام شده بود.

عید فطر و ارسال ۷۳۵ میلیون پیامک از سوی ایرانسلی ها
به گزارش مهر، مشترکان شبکه موبایل ایرانسل در بازه زمانی ۳۶ ساعته از ساعت ۱۲ ظهر روز سه شنبه ۸ شهریور تا ساعت ۲۴ چهارشنبه نهم شهریور – عید فطر- بالغ بر ۶۳۸ میلیون و ۳۰۸ هزار و ۲۸۸ پیام کوتاه ارسال کردند.

در همین حال شمار پیامکهای ارسالی مشترکان در روز عید فطر – بازه زمانی ۲۴ ساعته – حدود ۳۴۶ میلیون و ۵۰۹ هزار و ۷۵۰ پیام کوتاه و شمار مبادله پیام کوتاه مشترکان ایرانسل در بازه زمانی ۲۴ ساعته روز سه شنبه – روز قبل از عید فطر- ۳۸۲ میلیون و ۱۹۸ هزار و ۸۳۸ پیامک اعلام شده است.

همچنین مشترکان شبکه ایرانسل از ساعت یک بعدازظهر روز سه شنبه تا یک بعدازظهر روز چهارشنبه بالغ بر ۴۲۸ میلیون و ۲۹۴ هزار و ۶۹۵ پیام کوتاه ارسال کرده اند.

گفته شده است که بالغ بر ۹۸٫۵ درصد پیامکهای مبادله شده در شبکه ایرانسل موفقیت آمیز بوده و مسئولان این اپراتور خاموش بودن گوشی گیرنده، دردسترس نبودن سیم کارت مشترک گیرنده، اشتباه بودن شماره گیرنده و پربودن حافظه گوشی را از اهم دلایل نرسیدن SMS به مقصد عنوان می کنند.

عید فطر و ارسال ۶۳۹ میلیون پیامک از سوی همراه اولیها
به گزارش مهر، بیش از ۳۲ میلیون مشترک اپراتور همراه اول نیز در بازه زمانی ۴۸ ساعته بالغ بر ۶۳۹ میلیون و ۳۲۴ هزار و ۹۴ پیام کوتاه تبریک عید ارسال کردند که تبادل ۹۴٫۶۳ درصد پیامکها موفقیت آمیز اعلام شده است.

مشترکان فعال همراه اولی بالغ بر ۳۶۲ میلیون و ۲۲۶ هزار و ۴۸۶ پیام کوتاه در روز سه شنبه – یک روز مانده به عید فطر- ارسال کرده اند که ۹۱٫۵۶ درصد آن موفقیت آمیز گزارش شده است.

این مشترکان در روز عید فطر – چهارشنبه نهم شهریورماه – نیز ۲۷۷ میلیون و ۹۷ هزار و ۶۲۶ پیامک مبادله کرده اند که تبادل ۹۷٫۶ درصد آن موفقیت آمیز بوده است.

هم اکنون تعرفه ارسال هر پیام کوتاه برای مشترکان ایرانسل براساس طرح تعرفه انتخابی و زبان نگارش پیامک بین ۷۵ ریال تا ۱۶۰ ریال است و تعرفه SMS فارسی برای مشترکان سیم کارتهای دائمی همراه اول ۸۹ ریال و برای مشترکان اعتباری این اپراتور ۱۳۰ ریال است.

مشترکان همراه اول برای ارسال پیامک لاتین از سیم کارت دائمی خود نیز مبلغ ۲۲۲ ریال می پردازند و نرخ پیامک لاتین از سیم کارت های اعتباری این اپراتور ۳۰ درصد بیشتر از این مبلغ است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی