گیلانیان
یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲ Sunday, 26 March , 2023
دسامبر 1, 2013 کد خبر : 22689 خبر ها

تجلیل از دانشمندان گیلان پاسداشت نام‌آوران ایران است

تجلیل از دانشمندان گیلان پاسداشت نام‌آوران ایران است

گیلانیان : استاندار گیلان با قدردانی از مقام علمی پروفسور فضل‌الله رضا گفت: تجلیل از خدمات دانشمندان گیلان پاسداشت نام‌آوران ایران است.

محمدعلی نجفی عصر امروز در مراسم تجلیل از مقام علمی پروفسور فضل‌الله رضا در دانشکده فنی این شهر اظهار داشت: گیلان سرزمین بزرگان ایران و جهان است.

وی، پروفسور رضا را اندیشمند و دانشمند برجسته گیلانی توصیف کرد و افزود: پروفسور رضا چهره ماندگار ایران و یکی از فرزندان شایسته گیلان است.

نجفی با اشاره به نقش تاثیرگذار پروفسور رضا در تولید علم و فناوری در دنیای امروز، تصریح کرد: تلاش‌های پروفسور رضا نام نیک ایران و مردم فرهیخته گیلان را در جهان طنین‌انداز کرده  است.

استاندار گیلان، قدردانی از خدمات علمی و ارزنده اندیشمندان این استان را پاسداشت نام‌آوران ایران دانست و بیان کرد: پروفسور رضا اندیشمند برجسته و پر آوازه گیلانی است.

وی در ادامه با گرامیداشت سالروز شهادت میرزا کوچک جنگلی، یادآور شد: بزرگان گیلانی مانند میرزا کوچک جنگلی و پرفسور رضا سبب عزت و سربلندی ایران هستند.

* مردان و زنان پر تلاش بزرگان گیلان هستند

پروفسور فضل‌الله رضا نیز در مراسم مذکور گفت: ایرانیان خارج از کشور باید برای سربلندی ایران تلاش کنند.

وی، مردان و زنان پر تلاش گیلانی را بزرگان این دیار خواند و بیان داشت: قدر مردان و زنانی که در گرمای هوا در شالیزارها تلاش می‌کنند را باید دانست./منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی