گیلانیان
سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ Tuesday, 28 March , 2023
سپتامبر 12, 2014 کد خبر : 29729 خبر ها

نماینده مجلس:

تعامل و وحدت قوا در همه حال به نفع مردم و نظام است

تعامل و وحدت قوا در همه حال به نفع مردم و نظام است

گیلانیان : نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: بنا به تاکیدات رهبر معظم انقلاب، تعامل و وحدت بین قوا در همه حال، به نفع نظام اسلامی و مردم است.

صفر نعیمی رز در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان آستارا افزود: قوای مقننه و مجریه به عنوان دو بازوی مهم نظام اسلامی باید به اصول تعامل پایبند باشند.

وی ادامه داد: چرا که تقابل، جز عقب افتادگی و رکود چیزی را نصیب ما نخواهد کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه به صورت جدی پیگیر بین المللی شدن دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستارا هستیم ، بیان کرد: بیش از ۹۰ درصد کار بین المللی شدن دانشگاه آزاد آستارا که یکی از واحدهای بسیار بزرگ در سطح کشور محسوب می شود ، انجام شده است.

نعیمی رز وجود بیش از سه هزار دانشجو ، یکصد عضو هیات علمی و ۹۴ پرسنل در این دانشگاه را نشان از پتانسیل بالای این واحد علمی خواند و گفت: یکی از شرط های اساسی بین المللی شدن دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستارا، جذب دانشجوی خارجی است که در کوتاه ترین زمان امکانپذیر می شود.

وی در ادامه با اشاره به اضافه شدن دو رشته الهیات و مبانی فقه و حقوق و مدیریت بازرگانی به جمع رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد آستارا افزود: به صورت جدی پیگیر توسعه تحصیلات تکمیلی در واحدهای دانشگاهی شهرستان آستارا هستیم.

شهرستان آستارا در غرب استان گیلان واقع است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی