گیلانیان
پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ Thursday, 30 March , 2023
آگوست 30, 2014 کد خبر : 29327 خبر ها

معاون استاندار گیلان:‏

تقویت اقتصاد خانوار، از مولفه های اقتصادمقاومتی است

تقویت اقتصاد خانوار، از مولفه های اقتصادمقاومتی است

گیلانیان : معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان، تقویت اقتصاد خانوار را یکی از مولفه های تحقق اقتصادمقاومتی ذکر کرد.

به گزارش ایرنا، ˈمحمد احمدی پورˈ عصر پنجشنبه در پنجمین روز از هفته دولت و در مراسم افتتاح ساختمان کمیته امداد املش گفت: کمیته امداد، یک نهاد انقلابی و فرزند انقلاب است که نقش محرومیت زدایی دارد.

وی افزود: اگر بخواهیم مشکلات کشور حل شود، همه باید روبه اقتصادمقاومتی بیاوریم چراکه این نوع اقتصاد از نقاط پایین جامعه شروع می شود و نهاد کمیته امداد برای تحقق آن، تقویت اقتصاد خانوار را مدتی است در دستور کار قرار داده است.

احمدی پور با اشاره به راه های سرمایه گذاری در جامعه گفت: باید علاوه بر استفاده از منابع موجود کشور که بخش دولتی است، از امکانات و سرمایه های بخش خصوصی نیز استفاده کرده و حمایت های لازم را از آنها به عمل آوریم .

علیمحمدی مدیرکل کمیته امداد استان گیلان نیز گفت: ساختمان کمیته امداد املش، یکصدمین ساختمان افتتاحی کمیته امداد استان گیلان است.

وی افزود: ساختمان کمیته امداد شهرستان املش با زیربنای ۸۵۰مترمربع در سه طبقه با اعتبار حدود یک میلیاردتومان ساخته و آماده بهره برداری شده است.

علیمحمدی گفت: در هفته دولت امسال افتتاح و به بهره برداری رسیدن ۴۰۲ واحد مددجویی را در استان گیلان با اعتباری بالغ بر۸۲میلیارد ریال شاهد هستیم.

فرماندار املش نیز از افتتاح بیش از ۴۰پروژه با اعتباری معادل ۱۰میلیارد تومان در این شهرستان در هفته دولت خبر داد و افزود: حل مشکلات مردم و توسعه متوازن و پویایی شهرستان از اولویت های کاری مسوولان است.

مجتمع ورزشی و اقامتی لوزان املش نیز از پروژه هایی بود که با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندارگیلان و مسوولان محلی افتتاح شد.

شهرستان املش در ۶۰کیلومتری شرق مرکزاستان گیلان واقع است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی