گیلانیان
دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ Monday, 20 March , 2023
ژوئن 8, 2012 کد خبر : 9681 دسته‌بندی نشده

مهندس جعفرزاده ، نماينده مردم رشت در مجلس نهم :

تمام مسوولین نظام به شهدا بدهکار هستند

تمام مسوولین نظام به شهدا بدهکار هستند

اختصاصی گیلانیان – متعاقب دعوت بی سر و صدا از جمعی خانواده های شهدای مازندران و بابل در ایام سوگواری امام به گیلان و بازدید از بام سبز لاهیجان و ماسوله و پذیرائی در انزلی و ساحل تفریحی گیسوم که تصویر بازدید از گلزار شهدا ذیلا قابل ملاخظه هست !؟ به همت جمعی از فرزندان شهدای رشت به مناسبت میلاد مولود کعبه ، حضرت علی (ع) ، مراسمی تحت عنوان ( پدران آسمانی ) در گلزار شهدای رشت با سخنرانی مهندس جعفرزاده ، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی برگزار شد که گزارش آن را به روایت ایلنا با اندکی تلخیص می خوانید :

ایلنا- گیلان: نماینده مردم رشت در دوره نهم مجلس شورای اسلامی گفت : تمام مسوولین نظام به شهدا بدهکارهستند ولی تابه امروز به وظیفه خود درقبال خانواده‌های شهداو ایثارگران عمل نکرده‌‌اند.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی شامگاه پنجشنبه در ابتدا سخنان خود درمراسم جشن دیدار با پدران آسمانی درگلزار شهدای این شهر از مدیرکل بنیادشهید وامورایثارگران گیلان وهم چنین فرزندان شهدا در برگزاری این مراسم باشکوه و آبرومندانه قدردانی کرد.

وی باتاکید براینکه هیچ کس نمی‌تواند به شهدا نه بگوید، خاطرنشان کرد: شهدا به چیزی نه نگفتند و به آن چیزی که اعتقاد داشتند عمل کردند.

این جانباز۷۰درصد جنگ تحمیلی، اذعان کرد: خیلی از فرزندان شهدا بوی پدران خود را احساس نکردند، دوست دارند چندلحظه‌ای بابای خود راببینند و فرزندان شهدا خیلی سختی ها کشیدند وخیلی رنج‌ها دیدند که قلم عاجز ازنوشتن این مشکلات است.

جعفرزاده ایمن آبادی، تصریح کرد: اگر چه پدران شما امروز ظاهرآ درکنار تان نیستند ولی کنار ما هستند و آنها کسانی بودند که به فرمان رهبرشان لبیک گفتند و ازتمام امیال خود گذشتند تا امروز من و شما در کمال آسایش در کنار هم باشیم. واین مجلس باشکوه را برگزار نمائیم.

وی سربازان واقعی ولایت را شهدا نامید و یادآورشد: خانواده‌های معظم شهدا تکلیف سنگین پاسداشت و رهروی شهدا ، نظام، انقلاب و مقام معظم رهبری هستند و متعاقبش هم همه مسوولین نظام درقبال این خانواده‌ها و فرزندان آنان برعهده دارند .

جعفرزاده ایمن آبادی، معتقد است مسوولین آن طور که باید وشاید تابه امروز به وظیفه خود عمل نکردند ودرقبال خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، آزادگان وهمه کسانی که برای این نظام سرمایه گذاری کرده‌اند، تکالیف سنگینی برعهده دارند.

وی فرزندان شهدا را دارای تحصیلات عالیه و دارای تخصص خواند و تاکید کرد: مسوولین باید از وجود انان بیشتراستفاده بکنند وفرزندان شهدا باید به طور جدی درعرصه‌های مدیریتی نظام جمهوری اسلامی ورود پیدا کنند که به وجود بچه‌های حزب اللهی ، مومن ، ولایت مدار و کسانی که به خون شهدا پایبند هستند، نیاز مبرم داریم.

عضومجمع نمایندگان گیلان در دوره نهم مجلس، خاطر نشان کرد: کارهای بسیاربزرگی درکشور برزمین مانده و باید فرزندان شهدا به این عرصه‌ها ورود جدی کنند و از هجمه‌ها، تهمت‌ها وحرف‌ها هیچ ابایی نداشته باشند.

جعفرزاده ایمن آبادی با انتقاد ازعملکرد برخی از مسوولین اجرایی گیلان در به کارگیری فرزندان شهید غیر بومی، تاکید کرد در این استان نباید از فرزندان شهدای وارداتی به استان درمسند‌ها بکار گیری شود.

وی با ابراز گلایه‌مندی ازعقب ماندگی های بسیار گیلان دربخش هایی متذکرشد: خانواده‌های معظم شهدا ، ایثارگران ، جانبازان ، آزادگان ، رزمندگان و همه کسانی که ۲۴سال قبل باجنگ خداحافظی کردند امروز حاضرند یک بار دیگر با تمام وجود درخدمت استان خود باشند.

این مسوول باردیگر تاکید کرد: مسوولین استان گیلان مکلف هستند از وجود آن‌ها استفاده کنند، چون خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان خیلی به گردن نظام و کشور حق دارند.

جعفرزاده ایمن آبادی، ابراز داشت: امروز دنیا علیه جمهوری اسلامی ایران بسیج شده ولی باوجود پربرکت و نازنین شهدا عاجز هستند ودر اوج اقتدار و با داشتن وجود یک رهبری بسیار بزرگوار به دنیا خط می‌دهیم.

وی درپایان کسانی که می‌توانند بیشتر در این کشور خدمت بکنند و طمعی به امیال دنیوی ندارند خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان دانست و تصریح کرد: آنان با تمام وجود معتقد به اسلام ، شهدا ، راه آنان و رهبری هستند و این راه را با هیچ چیزی عوض نمی‌کنند و تمام مسوولین نظام به شهدا بدهکارهستند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی