گیلانیان
سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ Tuesday, 21 March , 2023
سپتامبر 30, 2014 کد خبر : 30161 خبر ها

احمدی پور:

تنویر افکار عمومی به رسانه های تحلیلگر و پویا در جامعه نیازمند است

تنویر افکار عمومی به رسانه های تحلیلگر و پویا در جامعه نیازمند است

گیلانیان : معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت: تنویر افکار عمومی به رسانه های تحلیلگر و پویا در جامعه نیازمند است زیرا رسانه یکی از ارکان مهم و اساسی جامعه مدرن امروزی است.

محمد احمدی پور ظهر سه شنبه در نشست تخصصی اجتماعی استان افزود: خبرنگاران و رسانه های ارتباط جمعی همواره باید از تحلیل محتوایی در فرآیند کار اطلاع رسانی برای بیان مشکلات و نارسایی ها استفاده کنند.

وی همچنین به نقش جهت دهی، هدایت گری و روشنگری افکارعمومی از سوی رسانه های جمعی به عنوان چشمان تیزبین و پل ارتباطی میان مردم و مسئولان اشاره کرد و اظهارداشت: رسانه های پویا فراتر از فعالیت های روزمره و با نگاه تیزبین در اندیشه تحول و جهت دهی واقعی مردم و جامعه هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت: مسئولان همواره از نقدهای منصفانه، عالمانه و دلسوزانه رسانه ها استقبال و اهرمی نظارتی برای بهبود و تعالی وضعیت خود می دانند.

وی افزود: تعهد، بصیرت، روشنگری، نقد منصفانه و غیره از شاخص های اساسی کار حرفه ای در حوزه رسانه ها و مطبوعات است.

احمدی پور تصریح کرد: نقش رسانه ها در توسعه گیلان بی بدیل است و باید تلاش شود از ظرفیت رسانه ای استان برای توسعه و پیشرفت این خطه نهایت استفاده شود.

وی در ادامه رسانه ها را نماینده افکار عمومی دانست و ادامه داد: رسانه ها هم می توانند مشکلات و نقاط ضعف ها را ببینند و هم برای رفع مشکلات و معضلات جامعه راهکار ارائه دهند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان بیان داشت: فعالیت و نقد سازنده اصحاب مطبوعات در جامعه می تواند زمینه ساز رشد و توسعه و ترقی جامعه شود.

وی یادآورشد: رسانه ها می توانند به شکل ویژه ای ظرفیت ها و مشکلات جامعه را شناسایی و به مسئولان انتقال دهند که این امر می تواند نقش موثری در پیشرفت منطقه داشته باشد./منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی