گیلانیان
سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ Tuesday, 21 March , 2023
ژوئن 13, 2011 کد خبر : 1346 خبر ها

تهدیدهای صهیونیستها برای انحراف افکار عمومی جهان

تهدیدهای صهیونیستها برای انحراف افکار عمومی جهان

گیلانیان : سید “علی آقازاده دافساری” عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درباره اظهارات ضدایرانی وزیر امور استراتژیک رژیم صهیونیستی مبنی بر ترغیب جامعه‌ جهانی به اقدام نظامی علیه ایران برای جلوگیری از پیشرفت برنامه‌ هسته‌ای صلح‌آمیز تهران، گفت: این اقدامات در جهت منحرف کردن افکار عمومی جهان و معطوف کردن آنها به صلح آمیز نبودن فعالیت هسته‌ای ایران و ایجاد موج ایران هراسی در منطقه و جهان است.

نماینده رشت با بیان این که طرح چنین موضوعاتی از سوی رژیم صهیونیستی تازگی ندارد، خاطرنشان کرد: مقامات رژیم صهیونیستی در هر فرصتی از طریق سمینارها، لابی گری در هیئت حاکمه آمریکا و همچنین با همراهی بعضی از کشورهای اروپایی موضوع تهدید بودن جمهوری اسلامی ایران علیه جهان و منطقه را مطرح می­کنند.

وی  با تاکید بر این­که این بحث­ها همواره محور اصلی صحبت­های استکبار جهانی بوده است، تاکید کرد: برنامه هسته­ای ایران همواره مسیر صلح­آمیز خود را طی کرده و عضویت ایران در آژانس بین­المللی انرژی اتمی حاکی از تعهد ایران به این مسئله دارد.

آقازاده با تاکید براین که رژیم صهیونیستی به عنوان تنها دارنده کلاهک هسته­ای در منطقه تهدید بزرگی برای کشورهای منطقه است، یادآور شد: بر این اساس ایران نه تنها به این تهدیدات هیچ ترتیب اثری نمی­دهد بلکه در ادامه روند فعالیت­های صلح­آمیز هسته­ای خود هم تغییری ایجاد نخواهد کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی درباره ترغیب جامعه جهانی از سوی رژیم صهیونیستی برای حمله نظامی به ایران، گفت: اسرائیل کوچک­تر از آن است که ایران را به حمله نظامی تهدید کند؛ این که همواره صحبت از وجود همه گزینه ها از جمله گزینه حمله نظامی به ایران به عنوان برگ نهایی از سوی رژیم صهیونیستی مطرح می‌شود استراتژی تاریخ مصرف گذشته و ناشی از وجود تفکر وحشی گرایانه و بربریت در بین مقامات این رژیم است.

وی افزود: واقعیت آن است که این موضوعات به دلیل این که سالهاست مطرح می­شود خریداری در سطح جهان ندارد.

“موشه یعالون”وزیر امور استراتژیک رژیم صهیونیستی در اظهاراتی ضدایرانی درصدد ترغیب جامعه‌ جهانی به اقدام نظامی علیه ایران برای جلوگیری از پیشرفت برنامه‌ هسته‌ای صلح‌آمیز تهران برآمده است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی