گیلانیان
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ Friday, 24 March , 2023
می 5, 2011 کد خبر : 585 خبر ها

تودیع و معارفه سرپرست جدید پلیس راه گیلان

تودیع و معارفه سرپرست جدید پلیس راه گیلان

مراسم تودیع و معارفه سرپرست فرمانده پلیس راه گیلان ظهر امروز با حضور فرمانده نیروی انتظامی گیلان برگزار شد. بهمن امیری‌مقدم در این مراسم با قدردانی از تلاش‌های غلامرضا سیری رئیس سابق پلیس راه گیلان در محل قرارگاه پلیس راه استان اظهار داشت: سیری یکی از موفق‌ترین مسئولان انتظامی گیلان بوده است.
وی کاهش تلفات جاده‌ای، نظم بخشی ترافیک، کاهش تلفات حوادث رانندگی در جاده‌های گیلان و … را تنها گوشه‌ای از تلاش‌های بی‌وقفه سیری عنوان کرد.فرمانده انتظامی گیلان اظهار داشت: امیدواریم سرپرست جدید پلیس راه استان با دانش و لیاقت خود ادامه‌دهنده مسیر موفق پلیس راه گیلان باشد.
رئیس پلیس سابق راه گیلان نیز در این مراسم به ارائه گزارشی از عملکرد سه ساله خود پرداخت و بیان داشت: در این مدت از حمایت‌های مداوم فرمانده انتظامی گیلان بهره‌مند بودیم.غلامرضا سیری با قدردانی از تلاش‌های کارکنان پلیس راه استان افزود: امیدواریم سرپرست جدید با همکاری نیروهای پلیس راه بتواند موفقیت‌های زیادی کسب کند.
در این مراسم مجید جمشاد به عنوان سرپرست پلیس راه گیلان معرفی و از تلاش‌ها و خدمات صادقانه و دلسوزانه غلامرضا سیری قدردانی شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی