گیلانیان
پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ Thursday, 30 March , 2023
آگوست 10, 2011 کد خبر : 2235 خبر ها

مينا حسني مربي تيم هاكي بانوان گيلان :

تیم هاکی بانوان گیلان نیازمند توجه بیشتر مسئولان

تیم هاکی بانوان گیلان نیازمند توجه بیشتر مسئولان

گیلانیان : مینا حسنی امروز در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با بیان اینکه تیم هاکی بانوان گیلان به تازگی وارد لیگ برتر هاکی بانوان ایران شده، اظهار داشت: برای ادامه راه در لیگ برتر نیازمند حمایت مسئولان به ویژه تربیت استان هستیم. وی افزود: بانوان هاکی به عنوان تنها نماینده گیلان در لیگ برتر بانوان حضور می‌یابند که به دلیل مشکلات مالی و اختلاف بین تربیت بدنی شهرستان رودبار و هیئت هاکی گیلان وضعیت مشخصی ندارد.
مربی تیم هاکی بانوان گیلان درباره زمان اعزام تیم هاکی استان به مسابقات لیگ برتر بیان داشت: یک ماه دیگر عازم مسابقات لیگ برتر کشور هستیم و از مدیرکل تربیت بدنی استان می‌خواهیم ما را در این رقابت‌ها یاری کنند تا انگیزه ورزشکار در تمرینات از بین نرود و برای مسابقات آماده شوند. حسنی رسیدگی به مسائل و مشکلات تیم هاکی در جذب اسپانسر را مورد تاکید قرار داد و افزود: مدیر کل تربیت بدنی استان در این زمینه قول مساعد داد. وی با بیان اینکه تیم هاکی بانوان برای حضور موفق در لیگ برتر نیاز به اسپانسر دارد، خاطرنشان کرد: حمایت‌های مالی تیم هاکی تاکنون توسط هیئت استان انجام شده و به دلیل هزینه زیاد تیم برای حضور در سوپر لیگ هاکی بانوان هیئت دیگر توانایی حمایت از این تیم را ندارد.
مربی تیم هاکی گیلان با اشاره به اینکه بازیکنان این تیم همگی اهل رودبار هستند و این تیم از شهرستان در قالب تیم استان در مسابقات لیگ حضور می‌یابد، بیان داشت: به دلیل مشکلاتی که بین تربیت بدنی شهرستان رودبار و هیئت هاکی گیلان به وجود آمده با مشکل روبه‌رو شده‌ایم. این مسئول متذکر شد: رئیس تربیت بدنی شهرستان رودبار سالنی را برای تمرینات تیم در نظر گرفته بود و قرار شد درآمد سالن برای تیم و بازیکنان هزینه شود که نه تنها این اتفاق نیفتاد بلکه بدهکار هم شد. حسنی ادامه داد: در صحبتی که با نماینده رودبار و باشگاه داماش گیلان صورت گرفت قرار بود تیم هاکی بانوان زیرپوشش داماش قرار گیرد و در مسابقات لیگ برتر حضور یابند که به دلیل اختلافات بین تربیت بدنی شهرستان رودبار و هیئت هاکی گیلان این اتفاق رخ نداد.
وی با بیان اینکه تیم هاکی چند سالی است که صاحب عنوان‌های نخست تا سوم شده، متذکر شد: این تیم نایب قهرمان المپیاد ایرانیان نیز بوده و امسال موفق شد به لیگ برتر راه یابد. مربی تیم هاکی بانوان گیلان زمان آغاز مسابقات لیگ برتر را ۲۰ شهریور عنوان کرد و اذعان داشت: امیدواریم تا آن زمان مشکلات تیم برطرف شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی