گیلانیان
چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ Wednesday, 22 March , 2023
ژوئن 10, 2012 کد خبر : 9763 خبر ها

دکتر شهدی نژاد خبر داد :

ثبت نام حدود چهار هزار نفر در آزمون استخدامی تامین اجتماعی گیلان

ثبت نام حدود چهار هزار نفر در آزمون استخدامی تامین اجتماعی گیلان

گیلانیان – سرپرست تامین اجتماعی استان گیلان گفت: تاکنون حدود چهار هزار نفر برای شرکت در آزمون استخدامی تامین اجتماعی گیلان ثبت نام کردند.
دکتر محمدحسین شهدی نژاد گفت : این تعداد داوطلب برای احراز حدود یکصد ردیف شغلی در بخش های درمانی و بیمه ای تامین اجتماعی استان گیلان اقدام کردند. وی با بیان این مطلب که کمتر از ۲۴ ساعت تا پایان زمان ثبت نام در آزمون استخدامی صندوق تامین اجتماعی باقی مانده، اظهار کرد: بر اساس آخرین آمار سازمان تامین اجتماعی کشور، گیلان در تعداد داوطلبان ثبت نامی آزمون استخدامی این دوره پس از تهران دوم است. وی زمان برگزاری آزمون استخدامی تامین اجتماعی در گیلان را پنجشنبه ۲۵ خرداد همزمان با سراسر کشور اعلام و بیان داشت: این آزمون ساعت ۳۰: ۸ در دانشگاه گیلان برگزار می شود.
وی خاطر نشان کرد: داوطلبان عناوین شغلی بالاتر از دیپلم باید به یکصد و ۲۰ سووال شامل پنج سووال زبان و ادبیات فارسی با ضریب دو، دروس معارف اسلامی، آمار و ریاضی، کامپیوتر، اطلاعات عمومی، شناخت تامین اجتماعی و زبان انگلیسی هر یک پنج سووال با ضریب یک و ۸۵ سووال تخصصی با ضریب سه پاسخ دهند.
وی یادآور شد: زمان پاسخگویی برای دواطلبان مقطع دیپلم در این آزمون ۹۰ دقیقه و برای سایر شرکت کنندگان ‘به استثنای عنوان شغلی کارشناسی مالی و آمار’ یکصد و ۵۰ دقیقه و برای این گروه خاص یکصد و ۸۰ دقیقه پیش بینی شده است.
وی تصریح کرد: داوطلبان شرکت کننده در این آزمون می توانند از ساعت یک بامداد روز ۲۳ خرداد تا یک بامداد ۲۵ خرداد نسبت به دریافت پرینت کارت ورود به جلسه خود از طریق پایگاه اطلاع رسانیwww.tamin.ir و پورتال صندوق تامین اجتماعی به نشانی www.sso.irاقدام کنند./ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی