گیلانیان
سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ Tuesday, 28 March , 2023
ژوئن 15, 2012 کد خبر : 9943 خبر ها

سخنی با آقایان کوچکی نژاد و ندیمی :

جای خالی در کمیسیونهای کشاورزی و صنایع پر شود

جای خالی در کمیسیونهای کشاورزی و صنایع پر شود

گیلانیان به نقل از شاهد شمال: براستی انتقاد بجایی که این روزها نسبت به ۱۳ نماینده استان گیلان وارد است عدم حضور در کمیسیون های مهمی مانند کشاورزی که عمده ترین فعالیت استان بر آن استوار است و همچنین کمیسیون صنایع که با توجه به تعطیلی اکثریت کارخانه ها و نیاز استان به صنعت جهت جبران بیکاری از اولویت ها بشمار می رود.
عدم حضور نمایندگان در کمیسیون های تخصصی متناسب با تحصیلات نیز از جمله نکاتی است که می تواند در شروع کار مجلس نهم برای گیلانیان حائز اهمیت باشد، ولی حضور نداشتن نمایندگان در دو کمیسیون کشاورزی و صنایع بیشترین درد دل کارشناسان و دلسوزان استان است که این فرصت در زمان اکنون از دست رفت.
در حالی که با توجه به تحصیلات آقای کوچکی نژاد که در زمینه مهندس کشاورزی است و سابقه نمایندگی ایشان می توانست در کمیسیون کشاورزی مدافع حقوق کشاورزان گیلانی باشدو یا آقای ندیمی با سابقه معاونت وزیر صنایع و شناخت بسیار خوبی که دارد می تواند در حوزه صنعت برای استان گیلان مهره ای ارزشمند و اثر گذار باشد.
براساس ماده ۵۱ قانون آئین‌نامه داخلی مجلس هر نماینده هر شش ماه می‌تواند پس از گذشت شش ماه از آغاز کار هر دوره مجلس از طریق هیأت رئیسه تقاضای تغییر کمیسیون را‌بنماید. این تغییر و انتقال با موافقت اکثریت اعضاء کمیسیون‌های ذی‌ربط انجام می‌پذیرد.
براین اساس امید است نمایندگان شاخص استان نسبت به حضور همه جانبه در تمامی کمیسیون ها جهت اعتلای استان گیلان اقدام نمایند.

اخبار مرتبط

نظرات

  • شما دیگر سنگ مردم گیلان را به سینه نزنید که حنایتان برای مردم رنگ ندارد شما لطفا به مشورت رسانه ای به آیت الله مشغول باشید التماس دعا حاج آقا

  • خواشمند است شما به کار خود ادامه دهید مگر آقای جعفر زاده عزیزتان رشته عمران نخواندند چه لزومی داشت در کمیسیونی حضور داشته باشند که انتخاب آقای رهبری در آن مشخص بود ، چرا به کمیسیون عمران نرفتند . برای مردم دلنسوزانید و سلام ما را به …

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی