گیلانیان
چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ Wednesday, 22 March , 2023
مارس 5, 2014 کد خبر : 25340 خبر ها

جشن نیکوکاری در گیلان آغاز شد

جشن نیکوکاری در گیلان آغاز شد

گیلانیان : نوروز در راه است و به همین مناسبت ˈجشن نیکوکاریˈ در گیلان ، از امروز (چهارشنبه) همزمان با سراسر کشور آغاز شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گیلان عنوان کرد: ۳۰۰ پایگاه ثابت و ۶۰ پایگاه سیار این نهاد در استان آماده پذیرش نیکی نیکوکاران است.

ˈ حسین علیمحمدیˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: جشن احسان و نیکوکاری امسال با شعار توانمندسازی خانواده ها با حضور پر نشاط نیکوکاران و با اتخاذ تدابیر و برنامه های نوین آغاز شده است.

وی اظهار کرد: دانش آموزان نیز فرهنگ نیکوکاری می آموزند و به همین منظور ۳۷۰هزار پاکت در مدارس استان توزیع شده که عوائد حاصل از آن از سوی مدیران مدارس صرف امور تحصیلی دانش آموزان بی بضاعت و کم بضاعت می شود .

علیمحمدی رسیدگی به نیازمندان و محرومان و فراهم نمودن شرایط مناسب برای آنان در آستانه سال نو را از اهداف اصلی برگزاری جشن احسان و نیکوکاری دانست .

وی با اشاره به اینکه سال گذشته گیلانیان در جشن نیکوکاری مبلغ ۱۴میلیارد و ۳۱۵هزار ریال در قالب کمک نقدی و غیر نقدی به نیازمندان مساعدت نمودند، افزود: امیدواریم امسال جشن نیکوکاری باشکوه تر از همیشه برگزار شود.

جشن احسان و نیکوکاری امسال در روز ۱۴ اسفند از مدارس استان آغاز ، ۱۵ اسفند در پایگاه های کمیته امداد سراسر استان و ۱۶ اسفند در مصلاهای نماز جمعه گیلان برگزار می شود./منبع : ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی