گیلانیان
چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ Wednesday, 22 March , 2023
آوریل 13, 2013 کد خبر : 18186 خبر ها

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی :

جلوی سواستفاده‌های سیاسی سفرهای دولت گرفته شود

جلوی سواستفاده‌های سیاسی سفرهای دولت گرفته شود

گیلانیان : نماینده مردم رشت در دوره های هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی،از شورای نگهبان و دستگاههای «نظارتی»درخواست کرد، دقت کنند که اگر بحث های سوء استفاده از سیاسی در این سفرهای دولت وجود دارد به شدت برخورد کنند.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی در جریان دیدار با تعدادی از مردم حوزه انتخابیه شهرستان رشت و رسیدگی به مشکلات و درخواست‌های آنان، به آغاز سفرهای دور چهارم دولت به استان‌ها از پنج شنبه گذشته که اولین استان سمنان بود، اشاره کرد.

وی اظهار امیدواری کرد دور چهارم سفرهای استانی دولت، همچون سفرهای قبلی رئیس جمهوری و هیئت وزیران کاری نه سیاسی باشد.

به گفته این فعال سیاسی، این شائبه وجود دارد که دولت دهم حدود سه ماه از عمر اتمام فعالیت آن باقی مانده، اگر سفرهای استانی و شهرستانی را آغاز بکند، در پشت آن یک سری بحث‌های سیاسی وجود دارد یا نه و مجلس شورای اسلامی نیز دارد مراقبت می‌کند.

کوچکی‌نژاد ارم ساداتی، تاکید کرد: ما انتظار داریم شورای نگهبان و دستگاه های بازرسی و نظارتی دقت کنند که اگر بحث‌های سوء استفاده از سیاسی در این سفرهای دولت وجود دارد به شدت برخورد نمایند، به طوری که این سفر‌ها حالت سفرهای اول، دوم و سوم رئیس جمهوری را داشته باشد و فقط جهت خدمات رسانی به مردم باشد.

وی در پاسخ به این سوال که منظور شما اسفندیار رحیم مشائی هست؟ خاطر نشان کرد: حالا هر کدام از آقایان که همراه رئیس جمهوری هستند و بخواهند سوء استفاده کنند، به طور یقین هم در شهر‌ها با عکس العمل شدید مردم مواجه می‌شوند و نیز دستگاههای نظارتی مسئول هستند که این موارد را مورد پی گیری قرار دهند./ منبع : ایلنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی