گیلانیان
پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ Thursday, 30 March , 2023
آوریل 7, 2014 کد خبر : 26199 خبر ها

حدود یک هزار و ۶۰۰ فقره پرونده برای بنگاه های اقتصادی گیلان تشکیل شد

حدود یک هزار و ۶۰۰ فقره پرونده برای بنگاه های اقتصادی گیلان تشکیل شد

گیلانیان : رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: در چارچوب طرح نظارتی نوروز ۹۳ تاکنون، حدود یک هزار و ۶۰۰ فقره پرونده تخلف برای بنگاه های اقتصادی استان تشکیل شده است.

ˈعلی منتظریˈ افزود: از آغاز اجرای طرح نظارتی نوروز ۹۳ تاکنون، حدود ۴۴ هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیرصنفی استان گیلان صورت گرفته است.

وی ادامه داد: در همین راستا ، یک هزار و ۵۷۶ مورد تخلف شناسایی شد.

وی بیان کرد: برای متخلفان مذکور پرونده هایی به ارزش حدود سه میلیارد ریال تشکیل و برای صدور حکم به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان تصریح کرد: بیشترین تعداد تخلفات کشف شده در مدت زمان یادشده مربوط به واحدهای عرضه پوشاک، کیف و کفش با ۵۳۷ مورد تخلف می باشد و در مرحله بعدی حوزه خدمات عمومی و مراکز گردشگری و اقامتی با ۳۴۵ مورد، دارای بیشترین میزان تخلفات بوده است.

به گفته منتظری؛ از زمان آغاز اجرای طرح نظارتی نوروز که از تاریخ ۱۵ اسفند ۹۲ می باشد، تعداد ۱۸۶ مورد گشت مشترک بازرسی با همراهی ادارات ذیربط به ویژه تعزیرات حکومتی ، اتاق اصناف، مرکز بهداشت و دامپزشکی در سراسر استان برگزار شده است.

وی همچنین گفت : در طی این مدت یک هزار و ۲۴ مورد گزارش مردمی نیز به این سازمان ارائه شد که در نتیجه آن، ۵۴۳ مورد تخلف شناسایی شد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان اضافه کرد: طرح نظارتی ویژه نوروز ۹۳ تا پایان فروردین ماه همزمان با سراسر کشور در استان گیلان نیز تداوم دارد و شماره های تماس ۱۲۴ ستاد خبری این سازمان آماده دریافت گزارش های مردمی در زمینه تخلفات احتمالی بنگاه های اقتصادی می باشد./منبع : ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی