گیلانیان
سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ Tuesday, 21 March , 2023
دسامبر 20, 2010 کد خبر : 285 دسته‌بندی نشده

حضور خوب استاندار در هیئت های عزاداری

حضور خوب استاندار در هیئت های عزاداری

مراسم عزاداری برای حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در دهه اول محرم امسال ، به سان سال های قبل و حتی بهتر از گذشته ، با شور و حال فراوانی برگزار گردید . به نظر بنده و بسیاری از ناظران صاحب قلم ، کیفیت دسته ها و هیئت های عزاداری ، از نظر نظم ، انسجام و هماهنگی ، وضعیت بهتری نسبت به سال های پیش داشت و به همین دلیل نیز لازم است که از کلیه عزاداران گیلانی تشکر و قدردانی گردد .

حضور پررنگ استاندار گیلان ؛ آقای مهندس قهرمانی ، در مساجد و هیئت های عزاداری ایام محرم ، نیز از موارد قابل ذکر است که باید مورد توجه سایر مسئولین و مدیران ارشد استان ، قرار گیرد .

مناسب است که مدیران ما به این نکته مهم توجه داشته باشند که رسیدن به برخی مقامات و موقعیت های اجتماعی و افزایش سرگرمی های کاری و شغلی ، آنان را از مردم دور نساخته  و در ابراز عشق و ارادت به ساحت مقدس ائمه معصومین(ع) و بخصوص حضرت اباعبدالله الحسین(ع) کوتاهی و قصور ننمایند .

بدیهی است که حاضر شدن در مجالس نورانی ذکر شریف اباعبدالله(ع) و گوش فرا دادن به مداحی ها و سخنرانی ها و شنیدن پیشنهادات و انتقادات وعاظ و روحانیون محترم ، علاوه بر مفید بودن برای روحیه خود مسئولین ، موجب سامان دهی بهینه محافل مذهبی یاد شده ، خواهد گشت

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی