گیلانیان
پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ Thursday, 30 March , 2023
ژوئن 15, 2013 کد خبر : 19362 خبر ها

دکتر حسن تأمینی :

حضور پرشور مردم بیانگر اهمیت دادن به سرنوشت کشورشان است

حضور پرشور مردم بیانگر اهمیت دادن به سرنوشت کشورشان است

گیلانیان : نماینده مردم رشت گفت: حضور مردم در پای صندوق‌های رای بیانگر این است که مردم پای نظام و همچنان مطیع فرمایشات مقام معظم رهبری هستند.

دکتر حسن تامینی با اشاره به حضور گسترده مردم در ساعات اولیه صبح در پای صندوق‌های رای اظهار کرد: انتخابات امروز از اهمیت بسیار زیادی برای کشور برخوردار است و مردم ما در این چند روزه که در شهرها و روستاها حضور پیدا می‌کردیم بسیار با انگیزه، با شور و هیجان در تلاش برای خلق حماسه سیاسی بودند لذا مردم آگاه ما این‌بار هم با توجه به پیام‌های مقام معظم رهبری حضور می‌یابند.

وی افزود: در حال حاضر در ساعات اولیه رای‌گیری قرار داریم و می‌بینیم که شهر شلوغ است و مردم با شور و هیجان خاصی در صف‌های طولانی که شاید به ۲۰۰ متر هم می‌رسید در انتظار تعیین سرنوشت کشور و شهرشان هستند.

نماینده مردم رشت با بیان اینکه مردم با حضور خود درس بزرگی به دشمنان ما می‌دهند، گفت: حضور مردم در پای صندوق‌های رای بیانگر این است که مردم پای نظام و همچنان مطیع فرمایشات مقام معظم رهبری هستند.

وی ادامه داد: مردم ما برای امام(ره)، انقلاب و شهدا ارزش زیادی قائلند لذا ما باید قدر این مردم را بدانیم، اعضای شورایی که انتخاب می‌شوند باید تمام همت‌شان را برای خدمت به مردم بکار گیرند زیرا این ملت درس بزرگی به ما و آمریکا می‌دهند و مسلما حق مردم ما نیست که مشکلات اقتصادی، تورم و گرانی موجب رنجش‌شان شود.

دکتر تامینی درخصوص قانو‌ن‌مداری و تمکین به قانون گفت: تجربیات سابق نشان می‌دهد که کاندیدا برای حضور مردم ارزش و احترام زیادی قائلند و به هیچ وجه تحت تاثیر غرب نیستند و همواره به قانون پایبندند و آن را می‌پذیرند. /منبع : ایسنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی