گیلانیان
چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ Wednesday, 22 March , 2023
آگوست 27, 2012 کد خبر : 12009 خبر ها

محمدمهدی رهبری املشی اعلام کرد:

حمایت همه‌جانبه و قاطع مجمع نمایندگان از استاندار جدید گیلان

حمایت همه‌جانبه و قاطع مجمع نمایندگان از استاندار جدید گیلان

گیلانیان : رئیس مجمع نمایندگان گیلان و نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی از حمایت همه‌جانبه و قاطع این مجمع از استاندار جدید گیلان خبر داد.
محمدمهدی رهبری املشی در گفت‌وگو با خبرگزاری ایرنا با اشاره به انتصاب کیهان هاشم‌نیا از سوی هیأت دولت به عنوان استاندار جدید گیلان، اظهار کرد: هرچند پیش از انتخاب ایشان، سلیقه‌های متفاوتی بین اعضای مجمع نمایندگان وجود داشت، اما با معرفی هاشم‌نیا به عنوان استاندار، مجمع از ایشان به‌طور کامل حمایت می‌کند.
وی نخبگان سیاسی، دانشگاهی و فرهنگی را نیز به همکاری با استاندار جدید گیلان فراخواند و گفت: همه با هم، باید با وحدت و یکپارچگی برای توسعه و پیشرفت استان‌مان تلاش کنیم.
نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی عمده‌ترین مشکلات گیلان را معضل بیکاری و ضرورت توجه به کشاورزی دانست و افزود: استاندار جدید باید اهتمام خود را بر رفع مشکلات بخش کشاورزی و فراهم کردن زمینه اشتغال جوانان بگذارد.
وی ایثارگری، بهره‌مندی از بایسته‌های برنامه‌ریزی صحیح و سابقه مدیریتی در استان را از جمله مؤلفه‌های مثبت هاشم‌نیا عنوان و تصریح کرد: ایشان، فرزند گیلان است و مشکلات و پتانسیل‌های این استان را می‌شناسد و همه باید برای تعالی استعدادها و رشد نیروی انسانی همکاری و تعامل داشته باشیم.
رهبری املشی همچنین از زحمات مهدی سعادتی استاندار پیشین گیلان قدردانی و برای وی در مسئولیت‌های آینده آرزوی موفقیت کرد.
همچنین یک نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: اشتغال باید اولویت نخست استاندار گیلان باشد و بسیاری از فرصت خود را به این امر اختصاص دهد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی