گیلانیان
پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ Thursday, 30 March , 2023
ژانویه 23, 2012 کد خبر : 6215 خبر ها

سکه یک میلیون و صد هزار تومان :

خرید و فروش طلا در بازار ایران متوقف شد

خرید و فروش طلا در بازار ایران متوقف شد

به دنبال افزایش بی رویه نرخ طلا و سکه در بازار ایران خرید و فروش انواع سکه، طلای خام و ساخته شده در بازار متوقف شد.

گیلانیان به گزارش موج، به دنبال افزایش بیش از ۵۰۰ هزار تومانی قیمت سکه در بازار ایران طی یک ماه اخیر، امروز خرید و فروش طلا در بازار ایران به صورت کامل متوقف شد. زیرا هنوز قیمت امروز طلا مشخص نشده است. گفتنی است در حال حاضر هر قطعه تمام سکه طرح قدیم و تمام سکه طرح جدید رکورد قیمتی بی سابقه ای را زده اند تا جایی که نرخ هر یک از این سکه ها در بازار به بیش از یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسیده است.

لازم به ذکر است در بازار طلای ایران امروز فقط دلالان و طلافروشان خرید طلا و سکه را انجام می دهند اما هیچ یک از آنها حاضر به فروش این کالاها نیستند.

بر اساس این گزارش اتحادیه کشوری طلا و جواهر ایران نیز امروز نتوانست قیمت دقیق طلا و سکه را به دلیل نوسانات شدید بازار و افزایش بی رویه تقاضا تعیین کند.

این گزارش می افزاید: پس از افزایش بی رویه قیمت دلار و قاچاق اعلام شدن تجارت آن شاهد سرریز شدن سرمایه ها به سمت بازار طلا و سکه بودیم و همین امر موجب شد تا قیمت هر قطعه سکه نسبت به یک ماه گذشته بیش از ۵۰۰ هزار تومان گرانتر شود و نرخ هر گرم طلای خام نیز بیش از ۴۵ هزار تومان افزایش بیابد.

گفتنی است افزایش بی رویه قیمت طلا و سکه امروز هر گونه معامله ای در بازار طلا و سکه ایران متوقف کرد و همه منتظر هستند تا قیمت این کالاها به بیش از قیمت فعلی برسد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی