گیلانیان
سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ Tuesday, 28 March , 2023
ژانویه 17, 2012 کد خبر : 5940 خبر ها

حضرت آیت الله قربانی :

در انتخابات رفیق بازی‌ها نباید ما را از تقوی بیرون کند

در انتخابات رفیق بازی‌ها نباید ما را از تقوی بیرون کند

اختصاصی گیلانیان : حضرت آیت الله قربانی در دیدار با اعضای شورای آموزش و پرورش استان طی سخنانی گفت: شما باید برای نسل ما مشکل گشا باشید و این مسایل اگر آنها را رنج می‌دهد به اینها کتاب معرفی کنید ، خودتان به آنها توضیح بدهید، یا افرادی که در این رشته تخصص دارند، بیاورید در کلاس‌ها برایشان توضیح بدهند، کنفرانس بدهند. خدا را شکر می‌کنیم که شرایط برای ما فراهم است. اما راحت طلبی ممکن است ما را به بیراهه بکشاند.

وی ادامه داد: ما مسئولیت خون ۲۴۰ هزار شهید را به دوش می‌کشیم، و این همه خساراتی که طی این سی و چند سال تحمل کرده‌ایم اگر در برابر توطئه‌های دشمنان و تبلیغات سوء آنها مجهز نشویم و نتوانیم غذای معنوی نسل ما را فراهم کنیم تمام این زحمات ما هدر خواهد رفت و هرگز شمائی که در این راه سرمایه گذاری کرده‌اید حاضر نخواهید شد خون شهدای ما از بین برود و رنج‌هائی که در طول این مدت ملت ما تحمل کرده بی‌حاصل بماند.

نماینده مقام معظم رهبری در گیلان گفت: حالا هم می‌دانید و هم می‌بینید در این همه تحریم‌ها، این همه تبلیغات سوء و ماهواره‌ها علیه ما، انتخابات هم در پیش داریم، باید خیلی مراقب باشیم. رفیق بازی‌ها نباید ما را از تقوی بیرون بکند، باید براساس حق و عدالت و انصاف رفاقت کنیم، هرکس از ناحیه شورای نگهبان تأیید شده، مردم به او رأی داده‌اند ما هم با او همکاری می‌کنیم.

وی افزود: ما که از علی بالاتر نیستیم وقتی در سقیفه بنی ساعده ، گرچه نادرست بود ولی بالاخره ابوبکر را از صندوق درآوردند، امیر المؤمنین برای حفظ کیان و وحدت اسلام و برای جلوگیری از اختلافاتی که همه چیز را از بین می‌برد؛ فرمود:

“صَبَرْتُ وَ فِی الْعَیْنِ قَذیً وَ فِی الْحَلْقِ شَجاً أَری تُراثی نَهْباً. صبر کردم در حالیکه گویا خار در چشم و استخوان در گلویم مانده بود و با دیدگان خود می نگریستم که میراث مرا به غارت می برند “

نماینده مقام معظم رهبری در گیلان: ممکن است یک نفر هم در این میان ناعادلانه به مجلس برود ، بالاخره یک کار خلافی بکند، برای برخورد با آن هم مجاری قانونی هست ، نباید ما کاری بکنیم مردم ما مضطرب و وحشت زده بشوند و از انقلاب ناامید بشوند. دشمنان ما که علیه ما تبلیغات می‌کنند نباید هر حرفی را بزنیم که برای دیگران سوژه‌ای علیه انقلاب بشود و بیایند تبلیغات بکنند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی