گیلانیان
شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲ Saturday, 25 March , 2023
اکتبر 30, 2013 کد خبر : 22130 خبر ها

هشدار به مدارس به ویژه غیر انتفاعی ها :

در انتخاب سرویس مدارس دقت کافی بعمل آید

در انتخاب سرویس مدارس دقت کافی بعمل آید

اختصاصی گیلانیان : روز سه شنبه هفتم آبان ۹۲ یک دستگاه پراید به رانندگی خانم ف – پ با سرعت غیر قابل تصور از دروازه نهادی گذشت و با سرعت بخشی از محوطه ساختمان را طی کرد و از سه پله ساختمان بالا رفت و بین زمین و هوا توقف کرد.

خانم راننده که با خونسردی تمام و بدون توجه به اجتماع شاغلان نهاد و ارباب رجوع در اطراف ماشین وی بدون کوچکترین عکس العملی پشت فرمان نشسته و قصد جا به جائی خودرو و یا پیاده شدن را نداشت که با اصرار جمعی از حاضران پیاده شد .

وقتی ماشین نامبرده توسط یکی از حاضران جا به جا و برای تعیین وضعیت سوئیچ آن ضبط شد با توجه به اینکه همه اطرافیان وی به استثنای یک نفر همگی آقا بودند او با خطاب (خانم !) به هر که در مقابلش قرار می گرفت اصرار در گرفتن سوئیچ و خروج از محوطه را داشت و حتی تذکرات مکرر دیگران نیز نتوانست نظر او را تغییر دهد که جمع حاضر آقا هستند، نه خانم !!.

برای اینکه معلوم شود اقدام این خانم راننده ترور بوده یا ناشی از توهمات روانگردان از پلیس ۱۱۰ برای حضور در محل دعوت بعمل آمد .

ظاهرا پس از حدود نیم ساعت الی ۴۵ دقیقه راننده نام خود و پدرش را با شماره تلفن اعلام کرد که پدر وی با دعوت نهاد مذکور بلافاصله در محل حادثه حضور یافت و اقدام دختر خود را ناشی از تشنج به عنوان یک بیماری با سابقه اعلام کرد .

در این گیر و دار بود که بر اثر تماس یک خانواده دانش آموز معلوم شد این خانم با همین حال و روزش و با همین خودرو عهده دار سرویس دو شیفت یک مدرسه هست .

از آنجائی خانواده های دانش آموزان به اعتبار اعتمادی که به مدرسه دارند فرزندان خود را به رانندگان سرویس مدارس می سپارند ، با توجه به حادثه ایجاد شده لازم است برای جلوگیری از هرگونه حادثه غیر قابل جبران ، مدارس به ویژه غیر انتفاعی ها از سلامت جسمی و روانی رانندگان سرویس دانش آموزان خود اطمینان حاصل نمایند تا خدای نکرده اتفاقی رخ ندهد که باعث عزا دار شدن شهر و بعضی از خانواده ها شود .

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی