گیلانیان
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ Saturday, 1 April , 2023
فوریه 27, 2012 کد خبر : 7409 خبر ها

رئیس مبارزه با مواد مخدر گیلان خبر داد

دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر در رشت

دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر در رشت

خبرگزاری فارس: رئیس مبارزه با مواد مخدر گیلان از کشف بالغ بر ۱۹ کیلوگرم تریاک و دستگیری دو نفر قاچاقچی در رشت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، محمدحسین واثق کارگرنیا عصر امروز در جلسه نیروی انتظامی استان به وضعیت کشفیات مواد مخدر در این استان اشاره کرد و اظهار داشت: بیش از ۱۹ کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط کردند.

وی، اذعان داشت: مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر به دنبال گزارش‌های مردمی مبنی بر فعالیت شخصی به هویت «ع – ش» در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان رشت، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

این مسئول افزود: گروه‌های عملیات ویژه مبارزه با مواد مخدر پس از چند روز کار بی‌وقفه و نامحسوس پلیسی، از چگونگی صحت گزارش و اینکه متهم مواد مخدر را وارد استان کرده و با نگهداری در منزلش قصد فروش آن را دارد، اطمینان حاصل کردند.

به گفته وی، گروه‌های عملیات ویژه پلیس در این راستا با کسب مجوز از مقام قضایی با رعایت تمام موازین شرعی و قانونی منزل این متهم را بازرسی و در این بازرسی ۱۹ کیلو و ۵۰۰ گرم ماده مخدر از نوع تریاک را کشف و ضبط کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان با بیان اینکه دو متهم در این راستا دستگیر شدند، خاطرنشان کرد: این دو متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شدند.

وی، از مردم این استان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را سریعا به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و پلیس مبارزه با مواد مخدر مستقر در شهرستان‌ها اطلاع دهند.

واثق کارگرنیا از دستگیری فروشنده مواد محترقه و کشف حدود ۴ هزار و ۵۰۰ عدد انواع مواد آتش‌زا در رشت خبر داد.

وی اظهار داشت: گروه‌های عملیاتی کلانتری ۱۲ رشت با تحقیقات نامحسوس پلیسی از صحت گزارش اطمینان حاصل کرده و با هماهنگی مقام قضایی و رعایت تمام موازین شرعی و قانونی موفق به دستگیری مرتضی ۲۶ ساله شدند و از منزل وی بازرسی به عمل آوردند.

فرمانده انتظامی رشت با اشاره به اینکه این شخص با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد، از تمام والدین این شهرستان خواست تا از آنجا که بیشترین آسیب مواد آتش‌زا متوجه جوانان و نوجوانان است، در صورت مشاهده فعالیت توزیع کنندگان مواد محترقه، مراتب را برای برخورد با این افراد ناهنجار به پلیس اطلاع دهند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی