گیلانیان
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ Saturday, 1 April , 2023
دسامبر 14, 2013 کد خبر : 23098 خبر ها

دستیابی به رشد بلند مدت اقتصادی با سرمایه گذاری پایدار امکان پذیر است

دستیابی به رشد بلند مدت اقتصادی با سرمایه گذاری پایدار امکان پذیر است

گیلانیان : مدیر عامل منطقه آزاد انزلی گفت: بدون شک دستیابی به رشد بلند مدت و مداوم اقتصادی در هر کشور با تجهیز و تخصیص بهینه منابع سرمایه گذاری در اقتصاد ملی آن کشور امکان پذیر است.

به گزارش خبرنگار مهر،  سرمایه گذاری در فرآیند رشد و توسعه اقتصادی جوامع ضرورتی غیر قابل انکار است.

وی اظهارداشت: برای پویایی و رشد اقتصادی باید مزیت های نسبی یک کشور در زمینه تخصیص منابع سرمایه گذاری به درستی شناسایی  و با هدایت منابع سرمایه گذاری به مولدترین و کارآمدترین بخش ها زمینه استفاده کارآمد از منابع محدود برای تسریع رشد اقتصادی فراهم شود.

مدیر عامل منطقه آزاد انزلی در ادامه از ایجاد شعبه ویژه ثبت اسناد در این منطقه خبرداد و گفت: براساس توافق صورت گرفته باتوجه با حجم و گستره فعالیت ها و نیازمندی های ثبتی منطقه در حوزه ثبت املاک، این شعبه از سوى ثبت اسناد و املاک استان و با همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی به مسائل و مشکلات ثبتی اراضی محدوده این منطقه  اشاره کرد و افزود: بر اساس این توافق نماینده تام الاختیار ثبت اسناد و املاک گیلان برای تسریع در روند همکاری ها به این سازمان معرفی خواهد شد.

در نشست مدیر عامل منطقه آزاد انزلی و مدیرکل ثبت اسناد و املاک گیلان دو طرف بر حضور گروه ویژه  اسناد و املاک استان به منظور تعیین حدود پلاک های نوار ساحلی و عرصه های ملی تحویل و تحول شده منطقه آزاد انزلی به توافق رسیده و مقرر شد جلسه مشترک دیگری با حضور مدیران ثبت شهرستان های انزلی، رشت و بخش خمام برای بررسی مسائل ثبتی این منطقه تشکیل شود.

 این جلسه با حضور معاون عمرانی، مدیران و مشاوران سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی