گیلانیان
پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ Thursday, 30 March , 2023
نوامبر 1, 2013 کد خبر : 22184 خبر ها

استاندار گيلان :

دست در دست هم دهیم و مشکلات استان را حل کنیم

دست در دست هم دهیم و مشکلات استان را حل کنیم

گیلانیان : استاندار گیلان در مراسم بهره برداری از سردخانه ۱۰ هزار تنی بخش خصوصی در شهرستان لنگرود با اشاره به مشکلات گیلان گفت : در دولت تدبیر وامید می خواهیم باتوجه به حل مشکلات معیشتی مردم ، امید را در جامعه افزایش دهیم .

 دکتر محمد علی نجفی افزود : توجه به اقتصاد ، اشتغال و نشاط اجتماعی از برنامه های مهم من است که به عنوان فرزند کوچک گیلان  امیدوارم این برنامه ها را اجرایی کنم .

 وی با بیان اینکه مشکلات مردم فراوان است گفت : باید دست به دست هم دهیم تا این مشکلات را مرتفع کنیم .

 نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه نمی خواهم با ارائه برخی آمارها امید را در جامعه کاهش دهم گفت : امروز ما عزم جدی داریم تا از فرصت های زیادی که در استان برای بهبود وضعیت معیشت مردم وجود دارد ، بهره ببریم .

 دکتر نجفی با بیان اینکه به رغم همه ی مشکلات وجود بخش خصوصی فعال و نخبگان فرهیخته در کنار مزیت های سرمایه گذاری گیلان ، فرصت های مناسبی را برای دمیدن روحیه ی امید در جامعه فراهم می کند گفت : من مانع تراشی برای سرمایه گذاران را به هیچ وجه نمی پذیریم و گیلان جای افرادی که مانع سرمایه گذاران میشوند نیست .

 وی افزود : ما کاری جزء حمایت از بخش تولید و سرمایه گذاران نداریم .

 نماینده ی عالی دولت در گیلان ادامه داد : در کنار سرمایه گذاری باید به توسعه ی صادرات هم توجه کنیم .

 استاندار گیلان به ورود ۲۰ میلیون گردشگر به استان اشاره کرد و گفت : باید از این فرصت ها برای توسعه استان بهره ببریم جای تأسف دارد که نمی توانیم از این گردشگران برای پیشرفت اقتصادی بهره ببریم .

 وی در پایان تأکید کرد : اگر امروز نتوانیم مشکلات مردم را حل کنیم کمترین انتظار این است که آمار درست را به مردم ارائه دهیم چرا که دادن آمارهای واهی امید مردم را کم می کند .

 نماینده لنگرود در مجلس نیز در این مراسم با اشاره به افتتاح این سردخانه که با سرمایه بخش خصوصی به بهره برداری رسیده گفت : باتوجه به شرایط کشورما راهی جز حمایت از سرمایه گذاران نداریم وباید تفکر بخش نگری را کنار بگذاریم .

 مهرداد لاهوتی با اشاره به سوابق استاندار گیلان در سطوح مدیریتی استانی و ملی گفت : باتوجه به این تجربیات امیدواریم دکتر نجفی منشاء خدمات ارزنده در استان باشد .

گفتنی است : سردخانه ۱۰ هزار تنی در لنگرود با ۱۸۸ میلیارد ریال سرمایه گذاری امروز به بهره برداری رسید .
این سردخانه در زمینی به زیربنای ۵۰۰ متر مربع و با مساحت ۸ هزار متر مربع ساخته شده است و ۴۰ نفر نیز اشتغالزایی بصورت مستقیم داشته است ./منبع : استانداری

اخبار مرتبط

نظرات

  • با سلام خدمت استاندار دولت تدبیر و امید
    اولین رمز توسعه تغییر است و شما نیز جزئی بزرگ از این تغییر. حال سعی نموده تدبیری اندیشیده و مدیرانی را که با هر دولتی و با هر تفکری سر تسلیم فرود آورده و کار کرده اند تا صندلی خود را حفظ کنند تغییری ایجاد نمایید تا به عمر مدیریت بیش از دو دو دهه این مدیران آنهم در خود استانداری پایان دهید . آری ما به صداقت شما ایمان داشته و به صراحت اعمالتان امید.

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی