گیلانیان
چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ Wednesday, 22 March , 2023
جولای 9, 2012 کد خبر : 10686 خبر ها

وزير كشوردر مراسم توديع و معارفه استاندار خراسان شمالي:

دولت در تغییر استانداران به دنبال منافع مردم است

دولت در تغییر استانداران به دنبال منافع مردم است

دولت در تغییر استانداران به مصالح نظام توجه دارد و طی این تغییر و تحول ها، دولت به دنبال منافع مردم بوده است تا این مهم به نفع احسن پیگیری شود.
گیلانیان به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، مصطفی محمد نجار در آئین تودیع و معارفه استاندار خراسان شمالی اظهار داشت: طی این تغییر و تحول ها، دولت به دنبال منافع مردم بوده است تا این مهم به نفع احسن پیگیری شود.
وزیر کشور به کسب افتخارات دولت های نهم و دهم در عرصه اقتدار نظام اسلامی در داخل و خارج از کشور اشاره کرد و گفت: وقتی که نظام در عرصه های مختلف قدرتمند می شود دشمنان نیز بیشتر می شوند . وی با بیان اینکه تمام تهدیدات دشمنان به فرصتی برای نظام جمهوری اسلامی تبدیل شده است تصریح کرد: هر چقدر دشمنان علیه کشورمان دشمنی کنند اراده ملت در مقابله با دشمنان نیز بیشتر می شود و خوشبختانه اکنون نظام اسلامی از اقتدار بالایی برخوردار است.
محمد نجار تحریم های دشمنان را علیه نظام اسلامی بی تاثیر و بی اثر خواند و گفت: ما کشوری قوی دارا ی ذخایر طبیعی بوده و از نیروی انسانی کار آمد بهره مند هستیم.
وزیر کشور تاکید کرد: به طور حتم ملت از تحریم های دشمنان عبور خواهد کرد و این بار برنامه های تحریم دشمنان نظام علیه جمهوری اسلامی برای تحت فشار قرار دادن نظام با وحدت و همدلی ناکام خواهد ماند. وی با اشاره به کار آمدی نظام جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف تصریح کرد: حضور پر شور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی در مقایسه با کشورهای غربی بی سابقه بوده وحاکی از وفاداری مردم به نظام جمهوری اسلامی است.
محمد نجار به بهره گیری کشورمان از علوم و دانایی و دستیابی به فناوری های مختلف اشاره کرد و گفت: فناوری هسته ای و فضائی از جمله بخش هایی بوده که نظام در آن به پیشرفت های ارزشمندی رسیده تا جایی که امروز ما کشور هسته ای و فضایی هستیم.
وزیر کشور تاکید کرد: هر چقدر دشمنان علیه نظام اسلامی دشمنی کنند قطعا اراده مردم در مقابل دشمنان نیز بیشتر می شود.
گفتنی است: در این آئین با قدردانی از خدمات دو ساله ابوطالب شفقت استاندار سابق خراسان شمالی، محمود احمدی بیغش به عنوان استاندار جدید استان معرفی و حکم خود را از وزیر کشور دریافت کرد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی