گیلانیان
سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ Tuesday, 21 March , 2023
جولای 4, 2012 کد خبر : 10560 خبر ها

امروز :

رئیس جمهور در پیامی یاد شهید علی انصاری را گرامی داشت

رئیس جمهور در پیامی یاد شهید علی انصاری را گرامی داشت

گیلانیان : در متن پیام دکتر احمدی نژاد ریاست جمهور کشورمان که توسط مهدی سعادتی استاندار گیلان در یادواره ی ، تنها استاندار شهید کشور مهندس علی انصاری و ۲۵۷ شهید کارمند استان قرائت شده آمده است :

بسم الله الرحمن الرحیم
‹‹اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر واجعلنا من خیر اعوانه و انصاره والمستشهدین بین یدیه››
سلام خداوند بر خاتم پیامبران ، مظهر اسم اعظم الهی و تجسم همه فضائل انسانی ، حضرت محمد بن عبد الله (صلی الله علیه و آله) ، سلام و درود به پیشگاه حضرت بقیه الله الاعظم (روحی فداه) آخرین ذخیره خدا بر زمین و امید فردای بشریت ، سلام خدا بر سلسله جنبان آگاهی و ایثار در قرن معاصر ، سلاله پاک اولیاء حضرت امام خمینی (ره) و درود و رحمت خداوند متعال بر شهیدان راه حق و عدالت در همه اعصار تاریخ ، به ویژه شهدای ۸ سال دفاع مقدس و علی الخصوص شهدای والامقام استان گیلان، که جان خود را در راه رضای حق و دفاع از شرف ، غیرت و میهن اسلامی تقدیم نمودند و خاطره جاودان خود را همچون مشعلی روشن و فروزان ، فرا روی ذهن و دل و واقعیت زندگی بشریت تا همیشه تاریخ باقی گذاردند . بی شک بزرگترین درس شهیدان عزیز ، آن است که با همه وجود از «حاکمیت اسلام» که مایه عزت ، شرف و آزادگی است ، دفاع نماییم . آری ! شهادت بالاترین درجه کمال و شکوه مندانه ترین مرگی است که هر «مجاهد راه حقی» آن را آگاهانه و با افتخار بر می گزیند . «شهادت» عروج روح است و «خط شهادت ، خط آل محمد (صلوات الله علیه و آله) است» . آری شهدا آگاهانه و عارفانه راه حق و حقیقت را شناختند و مردانه و صادقانه پیمودند و به «مقام حق الیقین» نائل آمدند .
شهید انصاری در حادثه هفتم تیر، روز شهادت شهدای مظلوم دفتر حزب جمهوری اسلامی به ویژه در وصف شهید آیت الله دکتر بهشتی اعلام نمود ما خادمان مردم هر روز غسل شهادت می کنیم و برای شهادت آماده ایم و این عقیده و مرام حاکمان ، دست اندرکاران و مسئولین نظام جمهوری اسلامی بود و هست.
اینجانب در بزرگداشت مقام شهادت اولین استاندار شهید ، مهندس علی انصاری و پاسداشت شهدای والامقام دولت ، به عنوان خادم ملت ، همگان را بر عهد دیرین همنوایی با آرمان های انقلاب اسلامی و شهیدان عزیز در سایه سار رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) سفارش می نمایم . سعادت ، سربلندی و عزت مستدام ملت شریف ایران ، مردم نجیب استان گیلان ، خانواده بزرگ شهدا و ایثارگران به ویژه بازماندگان محترم شهیدان انصاری ، نوارنی و دیگر شهدای کارمند دولت را از خداوند قادر متعال مسألت می نمایم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی