گیلانیان
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ Saturday, 1 April , 2023
ژوئن 12, 2011 کد خبر : 1266 خبر ها

رجا نیوز گیلان و تقدیر از اقدام ارزنده استاندار گیلان

رجا نیوز گیلان و تقدیر از اقدام ارزنده استاندار گیلان

وبلاگ مجهول الهویه رجانیوز گیلان : استاندار پرتلاش گیلان طی اقدامی ارزنده ۲تن از اصولگرایان گیلانی را که توسط قهرمانی تکنوکرات؛ برکنار شده بودند را بعنوان مشاوران استاندار منصوب کرد.

استاندار مذهبی گیلان؛ آقای بستانی را بعنوان مشاور ارشد استاندار و آقای هادی عاشوردهی که از نیروهای ولایتی و موفق و مردمی شهرستان بندرانزلی بود را مجددا در عنوان قبلی خود منصوب و وی هم اکنون بعنوان مشاور امور بین الملل استاندار مشغول فعالیت شده است.

این درحالیست که استاندار رئوفی را که از مخالفین آقازاده و اشکوری بود و در مسجد قدس برنامه های آنها را مورد نقد قرار داد بود بلاخره برکنار کرد.

جوانان انقلابی و جریانهای اصولگرای انزلی نیز مراتب تقدیر و تشکر خود را از استاندار اعلام کرده و چند پرده تبریک در سطح شهرستان انزلی نصب کرده اند.

استاندار همچنین از زحمات حاتم زاده-طاولی-ناصر امینی-حجت الاسلام میرزایی در طول دوران تصدی مشاور استاندار تقدیر و تشکر کرد و یکی از روحانیون جوان و خوشنام گیلانی که مورد وثوق آیت الله قربانی و شورای نگهبان کشور بود را بعنوان مشاور امور روحانیت استاندار منصوب کرد.

حجت الاسلام و المسلمین اشجری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان طی حکمی از سوی مهندس سعادتی رسما فعالیت خود را در سمت مشاور امور روحانیون آغاز کرد.

خبرهای رجانیوز گیلان به نقل از یکی از مشاوران تازه منصوب شده استاندار ارزشی گیلان حکایت از آن دارد که رئیس روابط عمومی-رئیس بازرسی و شکایات-رئیس حراست و رئیس گروه مشاوران جوان استانداری نیز تا قبل از پایان خرداد ماه برکنار و جمعی از نیروهای وفادار به جریان انقلاب و اسلام بجای آنها منصوب می شوند.

شایان ذکر است رجا نیوز گیلان در ماههای قبل تصویری از لیست پیشنهادی جمعی از اصولگرایان را که افرادی را برای مناصب مختلف پیشنهاد داده بودند منتشر کرد که هم اکنون همان مسیر در حال پیگیری است .

 

اخبار مرتبط

نظرات

  • تیغ کشیدن و لشکر دریدن.و خود به گوشه ای خزیدن کاه به کاهدان نابخردان نتیجه اش ضرر به ملت اسلام رساندن است.گریبان برهانید دست به دست دهید به اتحاد آنگونه که امام شهیدان و علمدار جانباز انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای فرمودند به خاطر دو روز پست و ریاست شکم ندرید و آبرو نبرید.که در مرام شهدا چنین نزیبد.

  • … عجب سخن راندید. اما کاهدان دشمنان را همان نابخردانی پر می کنند که پشت به کلام رهبری و امام نموده و دست دوستی و یاری به سمت دشمنان قسم خورده امان دراز می کنند و فکر می کنند که مشکلات کفر و اسلام با پیامک عاشقانه به دشمن حل می گردد.

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی