گیلانیان
شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲ Saturday, 25 March , 2023
ژانویه 18, 2014 کد خبر : 23871 خبر ها

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان مطرح کرد :

رفع مشکلات درمانی مناطق محروم اولویت علوم پزشکی گیلان

رفع مشکلات درمانی مناطق محروم اولویت علوم پزشکی گیلان

گیلانیان : سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان گفت: حل مشکلات بهداشتی و درمانی مناطق محروم در اولویت قرار دارد

انوش برزیگر با بیان اینکه برنامه جامع دانشگاه علوم پزشکی گیلان به سه برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تقسیم شده است، اظهار کرد: در اجرای برنامه‌ها از نیروهای جوان در کنار پیشکسوتان صاحب‌نظر، متعهد، متدین و معتدل با معیار شایسته‌سالاری استفاده می‌کنیم.

وی با تاکید بر اینکه برای تحقق آرمان‌های دولت تدبیر و امید در امر سلامت و درمان و اجرای برنامه‌های منطبق بر آن در دانشگاه از تمام وقت خود استفاده می‌کنم، افزود: حل مشکلات دارویی و مالی با همکاری و تعامل مسئولین استانی و کشوری و مساعدت‌های مردمی از برنامه های کوتاه مدت دانشگاه است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی- درمانی گیلان ، توسعه و تجهیز اورژانس‌های شهرستان‌ها را یکی از اهداف کوتاه مدت دانشگاه علوم پزشکی گیلان دانست و تصریح کرد: بررسی موانع و مشکلات حوزه‌های بهداشت، درمان، آموزش، پژوهش، دارو و غذا از دیگر برنامه های کوتاه مدت دانشگاه است.

برزیگر با اشاره به بازدیدهای اخیر خود از بیمارستان های رودبار و بندرانزلی، افزود: با همراهی کارشناسان از چندین بیمارستان های دولتی بازدید کردیم که پس از بررسی و اعلام نظر کارشناسان دستور رفع مشکلات این بیمارستان ها را صادر کردیم.

وی بیان کرد: هفته آینده از بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی تالش و بندر آستارا بازدید و شکلات را بررسی و از نزدیک با مردم گفت‌وگو می‌کنیم./منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی