گیلانیان
دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ Monday, 27 March , 2023
نوامبر 17, 2011 کد خبر : 4202 خبر ها

با حضور 90 ورزشکار کشور؛

رقابت‌های پاورلیفتینگ کشور در رشت آغاز شد

رقابت‌های پاورلیفتینگ کشور در رشت آغاز شد

گیلانیان : سرپرست مسابقات قهرمانی پاورلیفتینگ نابینایان و کم‌بینایان کشور بعد از ظهر امروز در جریان برگزاری این رقابت‌ها، اظهار داشت: دوازدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور پاورلیفتینگ بزرگسالان و پنجمین دوره رقابت‌های پاورلیفتینگ جوانان نابینایان و کم‌بینایان کشور در رشت در حال برگزاری است. نظام دودل افزود: این دوره از رقابت‌ها از امروز به مدت دو روز ادامه با حضور ۱۵ استان ادامه دارد.
وی با اشاره به اینکه این رقابت‌ها در سالن بدمینتون ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار می‌شود، اذعان داشت: علاقه‌مندان به ورزش می‌توانند این رقابت‌ها را از نزدیک مشاهده کنند.
این مسئول، تیم‌های شرکت کننده در رقابت‌های قهرمانی مذکور را شامل قزوین، یزد، فارس، کردستان، اردبیل، مازندران، گلستان، گیلان، خراسان رضوی، تهران، کرمانشاه، کرمان، لرستان، اصفهان و قم بیان کرد. به گفته دودل، نفرات برتر این رقابت‌ها به اردوی آمادگی تیم‌ ملی برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان در آمریکا راه‌ می‌یابند.
سرپرست مسابقات قهرمانی پاورلیفتینگ نابینایان و کم‌بینایان کشور خاطرنشان کرد: رقابت‌های جهانی پاورلیفتینگ جهان در تیر سال ۹۱برگزار می‌شود.وی با اشاره به ترکیب تیم گیلان در این رقابت‌ها، یادآور شد: هادی حسینی، یوسف‌علی رجبی، اسماعیل فاتحی، روحان احمدی، جهانبخش عسگری، حمید پاکباز، سینا رجبی، میلاد علی‌دوست و محمدرضا احمدی نمایندگان گیلان در این رقابت‌ها هستند.
دودل، وضعیت تیم گیلان برای حضور در این رقابت‌ها را خوب ارزیابی کرد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی