گیلانیان
پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ Thursday, 30 March , 2023
آگوست 15, 2012 کد خبر : 11564 خبر ها

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی :

روز قدس، روز شکوه وجدان‌های بیدار و روز جهانی انسانیت است

روز قدس، روز شکوه وجدان‌های بیدار و روز جهانی انسانیت است

گیلانیان : مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه روز قدس به تعبیر امام راحل روز اسلام است، اظهار داشت: قدس و سرزمین فلسطین تنها مربوط به مردم آن منطقه نیست، چرا که این سرزمین امروز جزو پیکره جهان اسلام است. عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نهم با اشاره به حضور پرشکوه مردم در مراسمات و راهپیمایی ها گفت: حضور پرشور و یکپارچه مردم در روز جهانی قدس، لرزه بر اندام استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی می‌اندازد.
سخنگوی فراکسیون ایثارگران با بیان اینکه دنیای اسلام باید با تکیه بر مشترکات خود، دست رژیم صهیونیستی غاصب را از سرزمین‌های مسلمانان کوتاه کند از روز جهانی قدس به عنوان روز نمایش وحدت و همبستگی جهان اسلام در برابر رژیم نامشروع صهیونیستی یاد کرد.
عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگران ادامه داد : موج اسلام گرایی و استکبار ستیزی که جهان را فرا گرفته نشان از قدرت جبهه مقاومت و ناتوانی نظام سلطه است.
جعفرزاده خاطرنشان کرد: حضور باشکوه و پرعظمت در راهپیمایی روز قدس، اراده ملت ایران در دفاع از حقوق مظلومان آن هم در شرایط کنونی که قدرتها در باتلاق مشکلات اقتصادی به دام افتاده اند را به اثبات می رساند.
نماینده مردم رشت از اقشار مختلف مردم همیشه در صحنه ،غیرتمند و ولایت مدار استان گیلان بویژه شهر رشت دعوت کرد در لبیک به ندای حقیقت‌مدارانه حضرت امام خمینی (ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه‌ای ، یک بار دیگر صلابت بیداری و بصیرت خود را به رخ جهانیان بکشانند

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی