گیلانیان
پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ Thursday, 30 March , 2023
ژانویه 20, 2012 کد خبر : 6059 خبر ها

مدیركل بنیاد مسكن انقلاب اسلامی گیلان خبر داد :

زیرسازی و آسفالت ۵۶۰ کیلومتر از راه های روستایی

زیرسازی و آسفالت ۵۶۰ کیلومتر از راه های روستایی

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان گفت: از آغاز دولت نهم تاکنون؛ در ۳۵۰ روستای استان مسافتی حدود ۵۶۰ کیلومتر از راه های روستایی زیرسازی و آسفالت شده است.
گیلانیان : سیاوش ذوالفقاری با بیان این مطلب افزود: تا قبل از دولت نهم، ۱۲۰ روستای گیلان از اجرای طرح هادی بهره مند بودند حال اینکه طی شش سال اخیر؛ پروژه های اجرای طرح هادی رشدی بالغ بر ۲۵۰ درصد داشته است.وی اظهار داشت: در سال های اخیر و با توجه ویژه دولت خدمتگزار به مناطق محروم، بنیاد مسکن توانسته اقدامات قابل توجهی در محرومیت زدایی در روستاهای گیلان انجام دهد.مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان ادامه داد: همگام با توسعه پرشتاب و همه جانبه گیلان، روستاهای استان نیز در مسیر توسعه و آبادانی قرار گرفته اند.

وی خاطرنشان ساخت: با اجرای طرح های هادی، علاوه بر متوقف شدن روند مهاجرت از روستاها و ایجاد محیطی امن و سالم در راه های روستایی، ارزش این اماکن نیز به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.
به گفته ذوالفقاری: این طرح ها با انگیزه بهسازی محیط روستایی و ارتقاء بهداشت، هدفمند کردن ساخت و سازها، تسهیل در عبور و مرور و ایجاد بستر توسعه همه جانبه و تسهیل در ارائه خدمات دیگر دستگاه های اجرایی صورت می گیرد.

وی تصریح کرد: عملیات اجرای طرح های هادی روستایی شامل احداث و اصلاح شبکه معابر، میادین، پیاده رو ها، فضای سبز، پوشش انهار و کانال های آب داخل روستا، دیواره سازی، احداث و تکمیل سیل بند می باشد.

ذوالفقاری آماده سازی اراضی پیش بینی شده برای گسترش آتی روستا، احداث پل های مورد نیاز داخل روستا و احداث و تکمیل شبکه دفع فاضلاب را از دیگر عملیات های اجرای طرح های هادی روستایی عنوان کرد

اخبار مرتبط

نظرات

  • ابوالحسن اميري نظري برسري

    اقای مدیر کل سلام ترا به خدا قسمت میدهم برای تفریح هم شده سری به جاده ی توتکابن تا شهر بره سر در بخش خورگام رودبار بزنید و بعد از این بازدید که قطعا مهممان خانواده ی من هم خواهید بود بنشینیدو کلاه خود را قاضی کنیدو انگاه با رسانه ها بدون هیچ حاشیه ای گفتگو کرده و واقعیت انچه را دیده اید را بازگو کنید.اگر این کار را نکنید به مردم منطقه جفا کرده اید.

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی