گیلانیان
سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ Tuesday, 21 March , 2023
آگوست 14, 2014 کد خبر : 28988 خبر ها

مهرداد لاهوتی :

سرمایه گذاری ۱۰۰۰ میلیارد تومانی در چمخاله لنگرود گیلان

سرمایه گذاری ۱۰۰۰ میلیارد تومانی در چمخاله لنگرود گیلان

گیلانیان : عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از سرمایه گذاری بیش از هزار میلیارد تومانی در چمخاله شهرستان لنگرود خبرداد.

مهرداد لاهوتی صبح پنجشنبه در نشست توسعه و سرمایه گذاری لنگرود از بهره برداری نخستین هتل پنج ستاره گیلان دارای ۲۰۵ تخت با سرمایه‌گذاری ۲۵ میلیارد تومان در چمخاله این شهرستان اشاره کرد و افزود: علاوه بر این تاسیسات گردشگری زیادی در چمخاله احداث خواهد شد.

وی همچنین با بیان اینکه چشم انداز سرمایه گذاری و توسعه چمخاله لنگرود بسیار امیدوار کننده است، اظهارداشت: سرمایه گذاری نقش مهمی در رونق اقتصادی و کاهش نرخ بیکاری منطقه دارد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: گردشگری از ظرفیت های مهم اقتصادی و فرهنگی شهرستان لنگرود است.

وی در ادامه افزود: مسئولان دستگاه های اجرایی و فرهنگی باید برای توسعه صنعت گردشگری و آماده کردن زیر ساخت های این صنعت تلاش مضاعفی داشته باشند.

لاهوتی تصریح کرد: لنگرود دارای آثار و بناهای تاریخی و چشم اندازاهای طبیعی زیادی است که باید با استفاده از ظرفیت های رسانه ای، چاپ و نشر بروشورها برای معرفی هرچه بهتر این ظرفیت ها تلاش شود.

وی همچنین به توسعه عمران روستایی اشاره کرد و گفت: تمامی روستاهای جلگه شهرستان لنگرود از کیسم آستانه اشرفیه آبرسانی شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه برای آبرسانی به مناطق جلگه ای این شهرستان افزون بر ۲۰ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است، افزود: بهره مندی از خدمات مطلوب حق تمامی آحاد مردم است.

لاهوتی از استقرار اورژانس ۱۱۵  در تمامی شهرهای لنگرود خبرداد و اظهارداشت: ارتقا و تقویت اورژانس های جاده ای یک ضرورت است.

وی تصریح کرد: پایگاه اورژانس در جاده ها نقش بسزایی در جلوگیری از فوت و انتقال به موقع مصدومان به بیمارستان دارند.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر و تشکر از دانشگاه علوم پزشکی استان بیان داشت: ایجاد پایگاه اورژانس ۱۱۵ گامی موثر در مسیر خدمت رسانی بیشتر به مسافران و مردم منطقه است./منبع : مهر

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی