گیلانیان
یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲ Sunday, 26 March , 2023
جولای 2, 2012 کد خبر : 10538 خبر ها

در انتخاب بین ملوان و داماش

سهیل رحمانی به ملوان بازگشت

سهیل رحمانی به ملوان بازگشت

گیلانیان: اخیرا تیم ملوان نام سهیل رحمانی بازیکن خوش اخلاق، چپ پا و بومی خود را در لیست بازیکنان مازاد قرار داد که تعجب همگان را برانگیخت.

با توجه به تعهد مدیران جدید باشگاه ملوان در هنگام خرید تیم برای استفاده از بازیکنان بومی به صورت ناگهانی چند نفر از بازیکنان بومی این تیم در لیست مازاد سرمربی قرار گرفتند که این مسئله در اواخر فصل نقل و انتقالات بوده و موجب لطمه خوردن به برخی از بازیکنان از جمله سهیل رحمانی خوش آتیه شد.

قبل از این اتفاقات چند باشگاه بزرگ کشور خواهان حضور رحمانی در تیم‌ خود بودند که سرمربی ملوان به وی وعده حضور مستمر در بازی‌های تیم را داده و از رفتنش به خارج از استان ممانعت کرد.

رحمانی نیز که تعصب زیادی به گیلان و بازی برای تیم‌های استان خود دارد این پیشنهاد پورغلامی را پذیرفت و به تمرین در ملوان ادامه داد تا اینکه پس از خرید باشگاه ملوان توسط هدایتی و آوردن چندین بازیکن غیر بومی عرصه بر جوانان آینده‌دار بومی تنگ شده و در بدترین شرایط عذر برخی از آنها خواسته شد و در این شرایط سهیل رحمانی با علاقه‌مندی نسبت به تیم گیلانی بر سر تمرینات داماش حاضر شد و نظر هرندی سرمربی این تیم را به خود جلب کرد.

 از آنجا که داماش در پست دفاع چپ بازیکن شاخصی را نداشت، قرار بر این شد تا از رحمانی به صورت فیکس در این پست استفاده شود.

مدیران ملوان پس از موفقیت رحمانی در مدت حضور کوتاه خود در داماش به فکر افتادند تا بار دیگر او را به این تیم برگردانند و با توجه به باقیمانده قرارداد یکساله رحمانی با ملوان به وی رضایت‌نامه حضور در تیم داماش داده نشد و رحمانی دوباره به این تیم بازگشت و از امروز بر سر تمرینات ملوان حاضر شد. 

 

منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی