گیلانیان
پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ Thursday, 30 March , 2023
ژوئن 22, 2011 کد خبر : 1456 خبر ها

سیدمحسن پورفخریان عضو جدید شورای شهر رشت شد

سیدمحسن پورفخریان عضو جدید شورای شهر رشت شد

گیلانیان به گزارش خبرگزاری فارس از رشت :  معاون سیاسی‌-اجتماعی فرماندار رشت ظهر امروز در جلسه شورای این شهر با قدردانی از هادی رمضانی عضو سابق شورای شهر رشت و کاندیدای نمایندگی مجلس نهم اظهار داشت: سومین دوره شورای شهر رشت روزهای انتهایی را سپری می‌کند و وارد فصل جدید اضافه خدمت‌رسانی شده است و در این مدت با گذشت زمان شاهد پیشرفت و توسعه شهر رشت بوده‌ایم.
موسی فکور افزود: طبق ماده ۸ قوانین شوراها، عضوی که از شورا انصراف داده باید استعفا را به فرمانداری اعلام کند تا فرمانداری عضو نخست علی‌البدل را به شورا معرفی کند که این کارها انجام شد و عضو دهم و نیز نخست علی‌البدل شورای شهر رشت در این جلسه معرفی و برای خدمت‌رسانی حاضر می‌شود.
وی با اشاره به اقدام‌های فرمانداری برای روزهای نخستین تشکیل شوراها برای آشنایی مردم، ادامه داد: در ۱۲ سال گذشته وقتی شوراها معرفی شدند مردم خواستار آشنایی با وظایف آنها شدند که فرمانداری کلاس‌هایی را برای آشنایی شهروندان با مجموعه فعالیت شوراها برگزار کرد.
فکور گفت: امروز با گذشت ۱۲ سال شوراها بسیار آگاه و توانمند بوده و با اجرای مصوبات و برنامه‌هایی که دارند کمک حال مردم هستند.
وی، با اشاره به اینکه هنوز با نقطه ایده‌آل فاصله زیاد داریم، بیان داشت: با توجه به این موضوع، پیشرفت خوبی را در شوراها شاهد هستیم و اعضای شورای شهر رشت حضور پررنگ خود را با اجرای مصوبات محکم نشان داده‌اند و امیدواریم با تلاش آنها به نقطه‌ ایده‌آل برسیم.
معاون فرماندار رشت افزود: فرمانداری نیز طبق ماده مذکور نخستین عضو علی‌البدل شورا را به شورا معرفی کرد و وی به عنوان عضو شورا در خدمت مردم است.
فکور گفت: انتخابات هیئت رئیسه شورای شهرستان رشت نیز به دلیل انصراف هادی رمضانی رئیس سابق شورای شهرستان رشت برگزار می‌شود تا خلا ایشان در آن بخش نیز برطرف شود.
عضو سابق شورای شهر رشت گفت: سیدمحسن پورفخریان عضو جدید و جوان شورای شهر رشت می‌تواند نماینده خوبی برای قشر جوان باشد و در مسئولیت خود با شور و انرژی جوانی موفق عمل کند.
هادی رمضانی افزود: ۹ عضو شورا با تفکر خدمت به مردم شهر رشت تلاش می‌کنند و هدفشان توسعه و آبادانی شهر است.
وی با قدردانی از برگزار شدن سریع جلسه تودیع و معارفه عضو شورا بیان داشت: از خبرنگاران در انعکاس صحیح و به‌موقع اخبار نیز قدردانی می‌کنم.
عضو جدید شورای شهر رشت نیز پس از ادای سوگند در جلسه مذکور اظهار داشت: باید به خاطر خون شهدا و امام راحل از فرصت خدمتگزاری استفاده کنیم تا قدردان زحمات این بزرگان باشیم.
سیدمحسن پورفخریان افزود: در مدت چهار سال و دو ماه که از عمر شورای سوم می‌گذرد کارهای خوبی انجام شده که ما باید قدردان این زحمات باشیم.
وی برنامه‌های خود را در ۱۵ بند عنوان کرد و اظهار داشت: ایجاد فضای سرشار از محبت و همدلی و فضایی امن برای جذب سرمایه‌گذار، حفظ هویت شهر در ایجاد پروژه‌ها، مدیریت منابع مالی در هزینه‌های جاری و عمرانی، نگاه به جوانان با استعداد شهر، توجه ویژه به جانبازان و معلولان و … از جمله این برنامه‌هاست.
در این جلسه از تلاش‌های هادی رمضانی قدردانی شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی