گیلانیان
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ Saturday, 1 April , 2023
می 15, 2011 کد خبر : 721 خبر ها

شبکه وصال ، وصل یا فصل ؟

شبکه وصال ، وصل یا فصل ؟

به گزارش شیعه آنلاین، چند وقتی است که یک شبکه ماهواره ای به نام “وصال” بر روی ماهواره شروع به کار کرده و هدف اعلام شده آن به ظاهر روشن گری و هدایت مردم گمراه ایران اما به وضوح معلوم است که از سوی وهابیون سعودی با پول های نفتی آل سعود ساپورت می شود.

البته ناگفته نماند که این شبکه ماهواره ای توسط چهره سرشناس ضد انقلاب «عبدالرحیم ملازاده» که خود را با نام «أبو منتصر بلوچی» معرفی می کند راه اندازی شده است. او سال هاست که به خارج از ایران گریخته و در لندن سکونت دارد. وی دارای اندیشه های تکفیر و وهابی است.

این شبکه با زیر سئوال بردن اعتقادات مختلف پیروان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) مانند عزادرای، توسل به ائمه، خمس، ازدواج مؤقت، زیارت قبور ائمه و بزرگان، امامت حضرت علی (ع) و غیره و نیز توهین به روحانیت شیعه سعی در شبهه افکنی در میان شیعیان فارسی زبان دارد و شیعیان را رافضی و گمراه معرفی می کند.

ما در ابتدا قصد داشتیم تا در اینجا و در این مطلب به همه مسائل و شبهاتی که این شبکه مطرح می کند پاسخ دهیم اما بهتر این دانستیم که مسئولان این شبکه را به مناظره مستقیم تلوزیونی دعوت نمائیم تا با روحانیون، اساتید و علمای شیعه به مناظره بنشینند و در دید همگان، حق از باطل جدا شود.

ناگفته نماند البته تاکنون شبکه های ماهواره ای ولایت به ریاست آیت الله حسینی قزوینی، اهل البیت به ریاست آیت الله سید هادی مدرسی و سلام به ریاست حجه الإسلام هدایتی بارها و بارها از مفتی ها و مولوی های مختلف دعوت کرده اند که در مناظره مستقیم تلوزیونی شرکت کنند اما هیچگاه پاسخ مثبی دریافت نشده است.

اخبار مرتبط

نظرات

  • ولی این شبکه فقط با قرآن جواب میده جای تفکر داره

  • با عرض احترام به نظر شما دوست عزیز برداشت از آیه های قرآن مهم است نه فقط قرائت آن با صوت دلنشین. چقدر خوب است که شیعیانی که تحت تاثیر جهل پراکنی های این شبکه قرار گرفته اند در آیات و ادعاهای این شبکه درست تفکر کنند. این شبکه فقط با کلمات بازی می کند و نقطه ضعف های شیعه که همانا نادانی برخی از کم سوادان عوام همچون توسل های خرافی است را در بوق و کرنا می کند و بعنوان اصل شیعه میخواهد نشان دهد ولی اینها فقط خاک پاشیدن بر آفتاب است. جرات دارند با علمای شیعه مناظره کنند. با تمسخر و شانتاژ راه به جایی نمی برند. اینها فقط ظاهر قرآن را فهمیده اند. از درون آن خبری ندارند.

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی