گیلانیان
دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ Monday, 27 March , 2023
نوامبر 21, 2011 کد خبر : 4299 خبر ها

هشت شخصیت اصلی ساندویچی :

شخصیت خود را از روی ساندویچ مورد علاقه تان شناسایی کنید!

شخصیت خود را از روی ساندویچ مورد علاقه تان شناسایی کنید!

گیلانیان : روانشناسان با توجه به نتایج مطالعات اخیر ادعا کرده اند که انتخاب نوع ساندویچی که مورد علاقه شما است می تواند نشان دهنده ویژگی های شخصیتی شما باشد. دکتر الیزابت جونز روانشناس انگلیسی و دستیاران وی پس از مصاحبه با ۲۰۰۰ شهروند در این کشور «هشت شخصیت اصلی ساندویچی» را شناسایی کردند.

به نوشته روزنامه تلگراف، جونز و دستیارانش در بررسی های خود به این احتمالات قوی دست یافتند؛ افرادی که از ساندویچ پنیر و خیارشور لذت می برند، ضریب هوشی بالاتری دارند در حالی که افرادی که ساندویچ حاوی گوجه، کاهو و ژامبون با نان کنجددار را ترجیح می دهند، اغلب اشخاص فرصت طلبی هستند.

همچنین اشخاصی که به خوردن همبرگر با سالاد در نان سفید علاقه دارند، انسانهای آینده نگری هستند و افرادی که عاشق ساندویچ حاوی گوشت ورقه شده گاو هستند اغلب شخصیت شتاب زده ای دارند.

این متخصصان همچنین متوجه شدند، افرادی که ساندویچ تخم مرغ با سس مایونز دوست دارند، واقعا اهل ماندن در خانه هستند.

در ادامه این مقاله آمده است: انسان های بلند پرواز معمولا ساندویچ سنتی تن ماهی با ذرت شیرین را ترجیح می دهند در حالی که افرادی که روح حساسی دارند، ساندویچ میگو با نان قهوه ای را بیشتر انتخاب می کنند. علاوه بر اینها افراد برون گرا بیشتر ترجیح می دهند ساندویچ جوجه بخورند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی