گیلانیان
یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲ Sunday, 26 March , 2023
فوریه 25, 2014 کد خبر : 25103 خبر ها

شرایط جدید سرمایه‌گذاری در رشت فراهم می‌شود

شرایط جدید سرمایه‌گذاری در رشت فراهم می‌شود

گیلانیان : شهردار رشت با بیان اینکه تجهیز شهر رشت به تکنولوژی‌های روز شرایط جدیدی برای سرمایه‌گذاران مهیا می‌کند، گفت: شرایط جدید سرمایه‌گذاری در رشت با ترسیم دقیق افق‌های آینده این شهر فراهم می‌شود.

محمدابراهیم خلیلی ظهر امروز در نشست مدیران شهرداری و سرمایه‌گذاران، اظهار کرد: اگر ترسیم دقیق افق‌های آینده برای شهروندان صورت پذیرد قطعاً مردم رشت برای سرمایه‌گذاری در این شهر استقبال می‌کنید.

وی گردش سرمایه را به نفع شهر دانست و افزود: آثار و نتایج این گردش سرمایه به خود مردم شهر رشت برمی‌گردد و آنچه در این میان اهمیت دارد، مشارکت سرمایه گذار است که مورد استقبال مجموعه مدیریت شهری است.

شهردار رشت گفت: تجهیز شهر رشت به علم‌های جدید و تکنولوژی‌های به روز باعث ارتقای استان می‌شود و زمینه و شرایط جدیدی برای سرمایه گذار مهیا می‌شود.

خلیلی با اشاره به استفاده مطلوب از مواهب الهی و بسترهای موجود در شهر رشت، تصریح کرد: این موقعیت فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاری در این شهر است و با سعی و تلاشی مضاعف و فراهم‌ کردن فضاهای مناسب از ورود سرمایه‌گذاران نهایت استفاده را خواهیم برد تا شکوفایی و تحول اساسی را برای مردمان‌مان به ارمغان آورد.

وی با اشاره به برنامه‌های شهرداری در ساماندهی تبلیغات محیطی، خاطرنشان کرد: توجه به زیبایی، نشاط ، نظم عمومی، و رضایت‌مندی همگانی از اصولی است که باید در سیاست‌گذاری‌ها و برنامه‌های مدون در این ایام با دقت و جدیت پیگیری می‌شود، زیرا که تاثیر این عوامل در بلند مدت به افزایش و توسعه صنعت گردشگری شهری کمک می‌کند.

شهردار رشت با تأکید بر نظم و نسق بخشی به بنرهای سطح شهر، گفت: هویت شهری باید در همه جای شهر دیده شود و اجرای این امر مستلزم فضاسازی مطلوب از طرف مدیریت شهری است.

خلیلی تصریح کرد: رویکرد مدیریت یکپارچه شهری تعامل و هم اندیشی است که قطعاً با مشارکت مردم در اداره شهر و استفاده از افراد تاثیرگذار در این زمینه، همراه است.

رشت قابلیت سرمایه‌گذاری مناسب را دارد

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر رشت با بیان اینکه رشت قابلیت سرمایه‌گذاری زیاد را دارد، خاطرنشان کرد: رشت دارای ویژگی‌های طبیعی است از قابلیت سرمایه‌گذاری زیادی برخوردار است و اعضای شورای شهر رشت هم از سرمایه‌گذاران استقبال می‌کنند.

فرهاد شوقی افزود: قابلیت‌های سرمایه گذاری در شهر رشت زیاد است و قطعاً سرمایه گذاری در این شهر شکوفایی در بخش‌های مختلف را به همراه دارد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی