گیلانیان
دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ Monday, 20 March , 2023
دسامبر 29, 2010 کد خبر : 51 خبر ها

ششمین نمایشگاه کتاب گیلان در رشت افتتاح می شود

ششمین نمایشگاه کتاب گیلان در رشت افتتاح می شود

گیلان – ایلنا:ششمین نمایشگاه کتاب گیلان فردابا حضور۴۰۰ناشر کشوری و ۵۵ناشر محلی در قالب ۲۰۷غرفه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی این استان افتتاح می شود .

به گزارش خبر نگار ایلنااز رشت،رییس روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی گیلان درجلسه با اصحاب فرهنگ وهنربا اشاره به برگزاری اولین نمایشگاه بزرگ استانی در سال ۷۱در سطح کشور دراین استان ،خاطر نشان کرد:پنجمین نمایشگاه کتاب گیلان در سال ۸۴برگزارشده بود که به دلیل عدم وجود فضای مناسب نمایشگاهی در رشت،زمینه برگزاری این رویداد بزرگ فرهنگی در ۴سال گذشته فراهم نشده بود.

مجید رحمانی از برگزاری ششمین نمایشگاه کتاب گیلان از نهم دی ماه جاری(فردا)خبر داد وافزود : این نمایشگاه ساعت۳۰/۹صبح با حضور مقامات وزارت رفرهنگ و ارشاد اسلامی و مسوولان ارشد استانی در محل نمایشگاه بین المللی این استان افتتاح می شود.

وی متذکر شد: این نمایشگاه همه روزه از ۹ تا ۱۵دی از ساعت ۹تا ۱۲و۱۶تا ۲۱برگزار می شود که برای رفاه حال شهروندان با هم کاری شهرداری رشت سرویس های ایاب وذهاب به صورت رایگان از مقابل سینما سعدی در ابتدای خیابان امام خدمات دهی می کنند.

مدیرروابط عمومی نمایشگاه کتاب گیلان با اعلام تخفیف ۴۰درصدی به خریداران کتاب،تصریح کرد:۲۰درصد از این تخفیف از سوی ناشران ۰۲۰درصد دیگر از طریق بن یارانه ای که به همت وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی ،اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی واستانداری گیلان به علاقه مندان اعطا می شود.

رحمانی در باره چگونگی تهیه این بن توسط علاقه مندان ،بیان داشت:شهروندان می توانند با مراجعه به بانک عامل موجود در نمایشگاه بن کارت خرید خود را دریافت کنند.

این مقام مسوول اضافه کرد:به دانش آموزان تاسقف ۱۰هزار تومان،دانش جویان ۳۰هزار تومان،اساتید دانشگاه ۵۰هزارتومان وعموم مردم ۲۰هزارتومان بن کارت خریدبا تخفیف ۲۰درصدی اعطا میشود.

رحمانی تاکید کرد:داشتن کارت ملی برای عموم مردم وکارت شناسایی معتبر برای دانش جویان واسا تید دانشگاه الزامی است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی