گیلانیان
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ Saturday, 1 April , 2023
ژوئن 21, 2011 کد خبر : 1448 خبر ها

شمال نیوز و تلاش برای پراکندن شایعات جدید

شمال نیوز و تلاش برای پراکندن شایعات جدید

پایگاه اینترنتی شمال نیوز که از مدت ها پیش با انعکاس خبرهایی با عنوان شنیده ها از گیلان به گونه ای زیر پوستی سعی در تضعیف گیلانیان داشته است و تلاش هایش برای سیاه نمایی چهره استاندار محبوب و اسبق گیلان مهندس قهرمانی چابک با انتشار خبرها و نظرات جهت دار از یاد گیلانیان نخواهد رفت و اکنون با آمدن سردار سعادتی به عنوان استاندار گیلان مشی سکوت در پیش گرفته است ؟!!! مطالب زیر را منتشر نموده که می خوانید :

** اس ام اس های سیاسی به مناسبت میلاد امیرالمومنین – شنیده شده که در روز تولد امام علی (ع) بسیاری از کاندیداهای احتمالی نهمین دوره مجلس از جمله دکتر صادق زاده نماینده مجلس هفتم، بیکار ننشسته و با ارسال اس ام اس انبوه در حوزه انتخابیه خود، این روز را تبریک گفته اند.

** معارفه مدیر جدید اداره کل روابط عمومی استانداری – شنیده شده در هفته جاری دکتر محرابیان مدیر مازندرانی روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، جانشین پورحسن می شود.

** تغییر در گروه مشاوران جوان استاندار – شنیده شده که پس از رایزنی های بسیار با نمایندگان، بزودی محمد محبتی، رئیس گروه مشاوران جوان استاندار می شود. محبتی فرزند شهید و از جوانان فعال مذهبی و مورد تایید اصولگرایان استان است.

** برکناری رئیس هیات فوتبال استان – شنیده شده پس از کش و قوس های فراوان بین مجمع فوتبال و هیئت فوتبال و سازمان تربیت بدنی بالاخره محمد قاسمی برکنار شده است. گویا نداشتن مدرک لیسانس، بهانه ای برای برکناری قاسمی از هیئت فوتبال شده است.

** افزایش فشار اصولگرایان بر رئیس سازمان تبلیغات استان – شنیده شده که یاری رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان در صدد است تا برای کاهش فشارها، به زودی گلمیرزاده معاون فرهنگی این سازمان را تغییر دهد. از پورشعبانعلی، کنعانی (داماد یاری) و حسن زاده فومنی به عنوان جانشینان گلمیرزاده نامبرده می شود.

** جلسه شورای شهر رشت برگزار نشد – شنیده شده که جلسه صبح چهارشنبه شورای شهر رشت به دلیل به حدنصاب نرسیدن اعضای این شورا برگزار نشده است. خاکسار، مباحی، محمودیان و هاتفی از غایبین این جلسه بودند و هادی رمضانی نیز به دلیل شرکت در انتخابات مجلس نهم، استعفا داده و در این جلسه حضور نداشت.

** تغییر قریب الوقوع مسئول امور مساجد استان – شنیده ها حکایت از برکناری پور ابراهیم و جانشینی مهدوی دارد. مهدوی رئیس سازمان جوانان است که در بین جوانان هیاتی و مذهبی استان از محبوبیت خاصی برخوردار است. وی از جنجالی ترین روحانیون استان به شمار می رود که جنجال وی در جشن نیمه شعبان سال ۸۶ شورای شهر رشت، هنوز از یاد ها نرفته است.

** محرومیت چهار نماینده گیلانی از انتخابات مجلس نهم – شنیده شده با قانون جدید نمایندگی مجلس، مرعشی (نماینده رودبار)، میرزایی (نماینده فومن)، قاسمی (نماینده لاهیجان و سیاهکل) و لاهوتی (نماینده لنگرود) از کاندیداتوری محروم شده اند. قانون جدید، حداقل مدرک تحصیلی کاندیداها را به فوق لیسانس ارتقا داده است.

** ناز پورفخریان – شنیده شده پس از استعفای هادی رمضانی از شورای شهر رشت، پورفخریان اولین عضو علی البدل شورای شهر، جانشین وی خواهد شد اما گویا پورفخریان برای ادامه تحصیل عازم مالزی است.

** درگیری در تعاونی بهمن ایثار – شنیده شده که سرپرست تعاونی بهمن ایثار استان برای اخراج یکی از پرسنل خود به پلیس ۱۱۰ متوسل شده است. وی با مدرک دیپلم همچنان سرپرست این تعاونی است و نارضایتی مردم از این تعاونی همچنان ادامه دارد.

** شهردار رشت و ریاست هیات ورزشهای همگانی – شنیده شده فریدونی رئیس هیات ورزشهای همگانی استان شده است. پس از انتصاب اعضای شورای شهر رشت در هیات های وزنه برداری، فوتبال، شنا و شیرجه، اینبار نوبت به شهردار رشت رسیده است تا ورزشکاران استان را از الطاف مدیریتی خود بی نصیب نگذارد.

** تلاش کاندیداهای احتمالی رودبار برای ابراز وجود – شنیده شده که بسیاری از کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس نهم از جمله مرعشی، مردانپور، اسماعیل پور و … در مراسم یادبود شهید یونس رودباری حضور داشته و فرصت حضور مهمان کشوری و یکی از اعضای شورای نگهبان استان را مغتنم شمرده اند تا بیشتر دیده شوند. در مراسم ارتحال حضرت امام (ره) رشت نیز دکتر صادق زاده، محمد علی سارنگ، خاکسار و … در صف اول دیده شدند.

** تلاشهای مستمر اشکوری برای عادلی – شنیده ها حکایت از تلاش های مستمر مدیر کل اوقاف استان برای گرفتن حکم عادلی دارد. گویا وی برای جانشین خود حتی رنج سفر تا تهران را نیز به جان خریده است.

** هشدار استاندار به فرمانداران و مدیران – شنیده شده که سعادتی استاندار گیلان به همه فرمانداران و مدیران استان نسبت به استفاده از بیت المال برای هزینه های انتخاباتی به شدت هشدار داده است. شایعه شده که برخی از فرمانداران استان از امکانات شهرستان خود برای تعرفه خود در انتخابات آتی مجلس هزینه می کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی