گیلانیان
دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ Monday, 20 March , 2023
جولای 30, 2011 کد خبر : 1946 خبر ها

ديوار موش داره ، موشم گوش داره

شنیده شده که :

شنیده شده که :

. شنیده شده با توجه به بالا رفتن خواست افکار عمومی در شهرستان های رشت و رودسر برای شرکت استاندار سابق گیلان در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی ، مهندس روح الله قهرمانی چابک سفیر جمهوری اسلامی ایران در کویت در حال ارزیابی وضع موجود برای تصمیم گیری نهایی است اما از سوی دیگر شنیده می شود که عده ای از خواص بدنبال یافتن دستاویزی برای رد صلاحیت وی هستند

. شنیده شده نامه تشکر و اعلام پایان دوره ماموریت و کار علی پورحسن به عنوان رییس اداره روابط عمومی و امور بین الملل استانداری گیلان به صدا و سیما فرستاده شده و در روزهای آتی رئیس بعدی که احتمالا محرابیان خواهد بود معرفی خواهد شد

. شنیده شده محمد مهدی قربانی فرزند آیت الله قربانی به جمع بندی نهایی رسیده است و از حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل نامزد انتخابات مجلس خواهد شد وی رغیبی سرسخت به نام ندیمی دارد که در مجامع نزدیک به خود اعلام کرده است مشکل رد صلاحیت احتمالی خود را از طریق مقامات بالا حل کرده است و نگرانی ای از این بابت ندارد .

. شنیده شده یکی از مشاوران جدید استاندار فعلی گیلان گفته : در وزارت کشور به استاندار کنونی گیلان تکلیف شده است تا همه نزدیکان به قهرمانی استاندار قبلی را از کار برکنار کند .

. شنیده شده تغییرات و عزل و نصب ها در استانداری البته کمی با احتیاط بیشتر ادامه خواهد یافت گویا از پشت پرده خط دهی و هدف گیری توسط برخی از نمایندگان محترمی صورت می گیرد که احتمال رآی آوردن خود را ضعیف می دانند .

. شنیده شده در تلاشی برای دلجویی از آیت الله قربانی به خاطر عزل و نصب های انجام شده در استانداری گیلان از ایشان خواسته شده تا گزینه ای را برای یکی از معاونت های استانداری پیشنهاد کند که ایشان هم فلاح شجاعی فرماندار شهرستان فومن را تعرفه کرده است.

. شنیده شده علت اصلی ممانعت به عمل آوردن از ادامه کار مجری گیلانی روبروی رییس جمهور محترم ، دکتر محمود احمدی نژاد در گفتگوی ویژه تلویزیونی شبکه باران ، در روابط عمومی استانداری گیلان , فشار های یکی از نمایندگان مخالف روح الله قهرمانی چابک بر سرپرست حوزه دفتر استاندار فعلی با اتهام حضور وی در زمره نزدیکان استاندار سابق (با سمت کارشناس و معاون روابط عمومی استانداری ) بوده است کما اینکه دو هفته قبل تر آقای ( برادران ن …) که گویا از نزدیکان (ج ک ) از نمایندگان استان است به طعنه گفته بود به زودی آن مجری خوش تیپ شبکه باران را هم به صدا و سیما می فرستیم

اخبار مرتبط

نظرات

 • با سلام
  ما جمعی از جوانان لاهیجان و سیاهکل حمایت قاطع خود را از مهندس محمد مهدی قربانی جوانی ولایی و متخصص اعلام می نماییم
  اینده ای پربار با پشتوانه ولایت و تخصص جوانان ولایی

 • با سلام .نمایندگی دارای کارکردهای مهم توسعه ای است . پرسش اساسی این است جناب آقای قربانی با چه تحلیلی وارد انتخابات شده اند ؟و به طور مشخص بگویند در سطح شهرستان و استان وملی چه خواهند کرد ؟هر نامزدی که وارد عرصه رقابت می شود بایدبه طور روشن بگوید که چه خواهد کرد(آرمان) و چه می تواند بکند؟( برنامه )

 • فرصت استعفا برای نمایندگی به پایان رسیده است. پس کلیشه استعفای قهرمانی برای نمایندگی را تکرار نکنید!

 • قابل توجه آقا رضا که ظاهرا از قانون زیاد سر در نمیاره، در قانون انتخابات، سفرا نیازی به استعفا ندارند. کسی که سفیر نظام جمهوری اسلامی ایران باشه هر زمان که بخواد می تونه وارد عرصه ی انتخابات شه. نظر می دی درست بده رضا خان. ما مردم رشت منتظر استاندار همیشه محبوبمون هستیم.

 • مسخره نیست؟ آخه دنیا چی میگه؟ من که نمی فهمم چطوری یه نفر سفیر فوق العاده و نماینده ی تام الاختیار نظام جمهوری اسلامی ایران در یک کشور دیگست، اونوقت رد صلاحیت بشه؟ خنده نداره؟ عوام کوچه بازار هم می دونن این به یه جک شبیهه، اون خواص باید خیلی بی فکر باشن که اینو نمی فهمن. خواص نیستن که، یه چند تا آدم (…) . من هر کیو دیدم قهرمانی رو دوست داره.

 • اقای ندیمی اعلام کرده که از طریق داماد دکتر حداد عادل تایید خود را گرفته و دیگر نیازی به تایید شورای نگهبان ندارد
  به نظر شما این درست است؟
  آیا واقعا می شود کسی که دوره پیش به خاطر ( … ) رد صلاحیت شده این دور(…) تایید شود؟ پس یعنی دور قبل الکی رد شد؟
  شورای نگهبان که مو را از ماست بیرون می کشد و توصیه هم قبول نمی کند یعنی واقعا آقای ندیمی را تایید می کند؟

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی