گیلانیان
یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲ Sunday, 26 March , 2023
ژانویه 10, 2012 کد خبر : 5657 خبر ها

عدم احراز برخي از چهره هاي شاخص :

شنیده هایی درباره عدم احراز شدگان انتخابات آتی در گیلان

شنیده هایی درباره عدم احراز شدگان انتخابات آتی در گیلان

بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان گیلان شب گذشته پایان یافت ومنابع آگاه خبر می دهند مجموعا ۵۴ نفر در اولین مرحله ردصلاحیت شده اند و یا صلاحیتشان احراز نشده است.

به گزارش گیلانیان : از مجموع نامزد های ثبت نام نموده برای شرکت در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۱۱ حوزه انتخابیه  گیلان ، مجموعا تعداد۵۴ نفر عدم احراز صلاحیت شده اند که بر طبق قانون می توانند اعتراض کتبی خود را به هیات نظارت استان مستقر در استانداری گیلان تحویل دهند خبرهای دریافتی از عدم احراز صلاحیت ۶ تن از نامزدهای انتخاباتی درحوزه رشت دارد که در بین آنها نام ۲تن از چهره های شناخته شده نیز دیده می شود.

در دیگر حوزه های انتخابیه  گیلان :

حوزه انتخابیه آستارا مجموعا ۵ نفرمی باشند وگفته می شود ۲ نفر نیز انصراف کتبی داده اند که نام دو تن از چهره های شاخص در بین این اسامی  به چشم می خورد.

حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه مجموعا ۵ نفر رد صلاحیت وعدم احراز شده اند که اسامی ۳ چهره شاخص در بین این اسامی به چشم می خورد.

حوزه انتخابیه شهرستان انزلی مجموعا یک نفر رد صلاحیت ویک نفر عدم احراز صلاحیت شده اند که نام یکی از چهره های شاخص در میان این دو مشاهده می شود.

حوزه انتخابیه تالش مجموعا ۹ نفر که ۴ نفراز آنها رد صلاحیت و۳ نفر هم عدم احراز شده اند که نام ۲ چهره شاخص در این بین به چشم می خورد.

حوزه انتخابیه فومن وشفت مجموعا ۴نفر رد صلاحیت وعدم احراز شده اند که نام ۳ چهره شاخص مشاهده می گردد

حوزه انتخابیه صومعه سرا تمامی کاندیداها تایید صلاحیت شده اند

حوزه انتخابیه رودسر واملش نیز مجموعا ۲ نفر عدم احراز صلاحیت شده اند که از چهره های شاخص نمی باشند.

حوزه انتخابیه رودبارنیزمجموعا ۷ نفر رد صلاحیت وعدم احراز شده اند که نام دو چهره شاخص در بین این اسامی است.

حوزه انتخابیه شهرستانهای  لاهیجان وسیاهکل تعداد۳ نفراز نامزدهای انتخاباتی رد صلاحیت و۴ نفر دیگرنیز عدم احراز صلاحیت شده اند که نام ۲نفر از چهره های شاخص در بین رد صلاحیت شدگان است.

حوزه انتخابیه شهرستان لنگرود نیز مجموعا ۷ نفر هستند که ۳ نفر از افراد ردصلاحیت و۴نفر دیگر نیزعدم احراز صلاحیت شده اند وچهره شاخصی در بین اسامی دیده نمی شود .

برخی شنیده ها حاکی است :

دربین اسامی ردصلاحیت وعدم احراز شدگان دو تن از نمایندگان مجلس هشتم در مجلس شورای اسلامی و۹ نفر از نمایندگان دوره های گذشته مجلس نیزبه چشم می خورد.

 

اخبار مرتبط

نظرات

  • قهرمانی به مدد گروه رسانه ای خود مطرح شد گروهی که به روزنامه ها و صدا وسیما کیلویی پول می دادند یادم هست در برف ۸۶ شریفی نامی که مدیر شرکت سروش بود با مدیر کل صدا وسیما ساعتها با خدمتگذاری در صدا وسیما صحبت کردند که قرار است قهرمانی فردا صبح بیاید و از شما درخصوص وضعیت شهر و مشکلات مردم در قضیه برف سوال کند که اگر آمد و سوال کرد شما در جواب بگو الحمدالله مسئولین استان و شهرداری به موقع به کمک مردم آمدند و مردم هیچ مشکلی ندارند تا این فیلم ساختگی کوتاه را از تلوزیون گیلان پخش کنند قهرمانی اینگونه با رانت مزدوران صدا وسیما برای خودش محبوبیتی کسب کرد.

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی