گیلانیان
سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ Tuesday, 21 March , 2023
سپتامبر 24, 2014 کد خبر : 30018 خبر ها

نماینده مردم قم در مجلس:

عقب‌نشینی داعش در عراق آغاز شده است

عقب‌نشینی داعش در عراق آغاز شده است

گیلانیان : نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: عقب‌نشینی داعش با برنامه‌ریزی نیروهای عراقی برای استفاده از تجربه رزمندگان ایرانی در دفاع مقدس آغاز شده است.

حجت‌الاسلام محمدرضا آشتیانی ظهر امروز در همایش «خاک سرخ» جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش و خدمتگزار با تبریک هفته دفاع مقدس اظهار کرد: امنیت، عزت و اقتدار کشور به دلیل ایثار و شهادت رزمندگانی است که برای رسیدن به الله کسب شده است.

وی به روایتی از امام علی (ع) اشاره کرد و افزود: جهاد دری از درهای بهشت است و این در به روی هر فردی باز نمی‌شود.

آشتیانی ورود از در شهادت به بهشت را مربوط به انسان‌های خودساخته، با اراده و مصمم در اجرای احکام الهی خواند و بیان کرد: خداوند محبوب‌ترین، در نزد فرد با ایمان است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به امنیت ایران در دنیای پر آشوب کنونی، تصریح کرد: امنیت کشور مرهون جانفشانی رزمندگان در دفاع مقدس است.

وی به مقاومت مردم مظلوم غزه در مقابل مشت آهنین رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: مقاومت غزه با استفاده از تجربه و دانش رزمندگان دوران دفاع مقدس، رژیم صهیونیستی را متزلزل کرده است.

آشتیانی ترویج فرهنگ مقاومت را ارمغان شهدا دانست و خاطرنشان کرد: عزت و عظمت ایران اسلامی مرهون جانفشانی شهدا است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خون‌های بسیاری برای حفظ عفاف و حجاب در جامعه ریخته شده است، یادآور شد: استکبار به‌دنبال خنثی کردن حرکت‌های انقلابی در جامعه است.

وی به فعالیت‌های تروریستی در قالب گروهک داعش در منطقه اشاره کرد و افزود: عقب‌نشینی داعش در عراق آغاز شده است.

آشتیانی با اشاره به استفاده نیروهای عراقی از تجربه رزمندگان ایرانی در دوران دفاع مقدس، اظهار کرد: برنامه‌ریزی برای گسترش حمله به داعش در عراق در حال انجام است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی پیروزی بشار اسد در انتخابات ریاست جمهوری را نتیجه مقاومت در سوریه خواند و بیان کرد: ۲۴۶ هزار تروریست از ۷۰ کشور جهان برای سرنگونی حکومت سوریه بسیج شدند اما مردم این کشور با استفاده از تجربه دوران دفاع مقدس به پیروزی رسیدند.

* آرامش ایجاد شده در کشور به پاس تلاش ایثارگران است

استاندار گیلان نیز در همایش مذکور با تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس گفت: اعتقاد داریم مسئولان باید در خدمت خانواده شهدا، ایثارگران، آزادگان و جانبازان سرافراز باشند.

محمدعلی نجفی تصریح کرد: آرامش ایجاد شده در کشور به پاس تلاش ایثارگران و خانواده شهدا است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی