گیلانیان
یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲ Sunday, 26 March , 2023
آگوست 5, 2013 کد خبر : 20877 خبر ها

سربازان گمنام امام زمان (عج) متشکریم :

علیرغم فرافکنی بعضی ها آراء مفقوده شورای شهر رشت پیدا شد !؟

علیرغم فرافکنی بعضی ها آراء مفقوده شورای شهر رشت پیدا شد !؟

اختصاصی گیلانیان : انتخابات شورای اسلامی شهر رشت به عنوان یکی از نادرترین انتخابات در ۳۰ سال اخیر که از افراد قابل توجهی سلب آسایش نموده بود دو چیز را به خوبی ثابت نمود . اول اینکه رشت برغم داشتن مدعیان سیاسی و اداری در برگزاری انتخابات چندان قابل اعتماد نیستند .

مصداق این ادعا ناتوانی در حل مشکل یک صندوق رأی بود بود که گفته می شد آراء آن با تعرفه هایش مطابقت ندارد و بعد ها معلوم شد این شندوق شماره ۱۳۹ است که طبق آخرین اظهار نظر غیر رسمی ته چک و تعرفه ها ی مازاد ، آراء سفید و باطله را داشت ولی فاقد آراء صحیح بوده و در نتیجه برخی از کاندیدا ها از صدر به ذیل و از ذیل به صدر کشانیده شده بودند و هیئت نظارت استان و اجرائی شهر بدون توجه به حساسیت قضیه در فکر صحت و سقم بازشماری و برگ شماری بقیه صندوق ها بودند .

اگر چه انتخابات شورای اسلامی شهر رشت قبلا از سوی هیئت عالی نظارت انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای کشور تأیید شده و قرار بود هیئت نظارت استان تکلیف صندوق مشکلدار را روشن نماید ولی رئیس هیئت نظارت استان بدون توجه به این مهم تلاش در صحت انتخابات بدون رفع ابهام داشت و در تاریخ  ۱۲ مرداد ۹۲ برای چندمین بار با عذر خواهی از مردم رشت اعلام کرد : نتیجه انتخابات شورای شهر رشت از طرف مرکز تأیید شد/مسئولان استان که نتایج انتخابات را اعلام نمی‌کنند پیگرد قانونی می‌شوند !!؟؟ 

این اقدام در شرایطی صورت گرفت که بد یا خوب ، کم یازیاد بحث بازشماری آراء نبود و اصرار در تعیین تکلیف آراء مفقوده بود که حضرات بدون توجه به مشکل موجود می خواستند رفع مسئولیت نمایند تا اینکه با ورود سربازان گمنام امام زمان (عج) این موضوع به خیر و خوشی تمام و تکلیف صندوق روشن و ۹۰۲ رأی مفقوده در شکاف میز مدرسه محل برگزاری انتخابات که تعطیل بوده پیدا و بازشماری و صورتجلسه نیز شد .

از اینکه سربازان گمنام امام زمان (عج) با ورود به موقع غائله را ختم به خیر و آرامش و آسودگی خیال را به مردم برگرداندند باید تشکر و قدردانی کرد .

چه خوب است مسئولان به حساسیت ها توجه داشته باشند و به انحاء مختلف برای ترمیم ناتوانی خود فرا فکنی نکنند که عواقب خوبی برای خود آنان نخواهد داشت  .

اخبار مرتبط

نظرات

 • چقدر زود پیدا شد ! انتظار نمی رفت که زود ارا صندوق ۱۳۹ پیدا بشه درهر صورت از سربازان گمنام امام زمان سپاسگزاریم!

 • از صندوق سیارشماره ۲۰۳هم بگویید که چگونه درطول سالهای ماضی همیشه شهری بوده ولی امسال ابهام آمیزشد!
  وجال اینکه دراطلاعیه صادره ستادانتخابات رشت “لیست حوزه های رأی گیری”نوشته شده”صندوق سیارشهری۲۰۳
  بیمارستانهای رازی،شفاپورسینا،دادگاه انقلاب،ستادنیروی انتظامی،زندان لاکان
  اماامسال نمیدانم چطوری عده ای به فکر این افتادند که چون یکی ازمراکز رأی گیری این صندوق زندان لاکان است،وزندان لاکان درحاشیه شهرقرارداردبایدبعنوان حوزه روستایی تلقی شود!
  درصورتی که درهمه انتخابات شهری بوده ،تنها فرقش این بوده که دربعضی از انتخابات بعنوان صندوق سیارشماره۲۰۱شهری بوده است .
  وجالب این است که امسال هم مثل انتخابات سالهای پیش “رأی گیری انجام گرفته “ازاین صندوق سیار”وحدود۲۰۰۰آرای ماخوذه این صندوق بوده،صورتجلسه هم تنظیم شده بوده وامادرهنگام شمارش آرای این صندوق را لحاظ نکردند.
  ..چون یکی ازکاندیداها”آقای موسوی روزان “سال مدیرکل زندانهای گیلان بوده وبطبع دراین حوزه رأی بالایی داشته است
  همچنان که سیبل مصائب در صندوق ثابت۱۳۹متوجه این کاندیدابوده!یعنی از۹۰۰رأی مفقودشده ۷۳رأی متعلق به موسوی روزان بوده،درحالی که تفاوت رأی آخرین نفراصلی با اولین نفرعلی البدل”روزان”فقط۶رأی بوده!!!
  حالا کاربران محترم ببینندچرا فشارها همه متوجه یک نفربوده وکمرهمت برای “حذف”این عضومؤثرشورای اسلامی شهررشت بسته بودند.

 • خداآخرعاقبت ما رابخیرکند.تواین رشت چه خبره؟اگراین عزیزان اطلاعات نباشند،چه برسراین مردم خواهد اومد.
  خداوندپشت وپناهشان باشد.

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی