گیلانیان
سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ Tuesday, 21 March , 2023
فوریه 24, 2013 کد خبر : 17550 خبر ها

فرماندار انزلی خبر داد:

عملیاتی شدن ۷۰ درصد مصوبات سفرهای هیئت دولت در بندرانزلی

گیلانیان : سعادتمند داوودی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: مصوبات مرحله نخست سفر استانی هیئت دولت ۹۰ درصد و همینطور مصوبات مرحله دوم و سوم ۷۰ درصد اجرایی شده است.

وی همچنین با اعلام اینکه پروژه کنار گذر جنوبی بندر انزلی از طرح های مهر ماندگار دولت است، اظهارداشت:  طول این پروژه ۱۶ کیلومتر است که در دو فاز هشت کیلومتری در حال ساخت است.

فرماندار انزلی روند ساخت پروژه کنار گذر را بسیار خوب توصیف کرد و گفت: این پروژه تا پایان دولت دهم به بهره برداری می رسد.

وی افزود: با هدف رعایت مسائل زیست محیطی تالاب بین المللی انزلی پل های متعددی در مسیر پروژه کنار گذر در حال ساخت است که یکی از این پل ها نیاز به ۶۳۰ مورد شمع کوبی دارد که هر کدام از شمع ها باید در عمق ۴۵ متری زمین زده شود.

داوودی با بیان اینکه پل ها مورد اشاره ضمن داشتن هزینه زیاد زمانبر نیز هستند، اظهارداشت: این کنار گذر نقش مهمی در کاهش ترافیک شهر انزلی و رضایت مندی مردم دارد.

و در ادامه عرض و طول شهر انزلی را به ترتیب دو هزار متر و ۱۶ کیلومتر اعلام کرد و گفت: سالانه گردشگران زیادی از اقصی نقاط دنیا به این شهر سفر می کنند.

فرماندار انزلی با اشاره به اینکه پل غازیان ( ولایت ) به دستور مقام معظم رهبری احداث شده است، افزود: این پل نقش اساسی در هدایت ترافیک شهر انزلی دارد.

وی همچنین از احداث پایانه جدید مسافربری در انزلی خبرداد و اظهار داشت: پایانه فعلی در شان و جایگاه مردم این شهرستان نیست و از سوی باید به مسافران و گردشگران خدمات خوب ارائه شود.

داوودی از راه اندازی میدان میوه و تره بار فضای در قالب ۱۰۰ غرفه در غازیان انزلی اشاره کرد و بیان داشت: این پروژه نقش مهمی در ساماندهی وانت بارهای فروش میوه و همینطور رفاه حال مسافران، گردشگران و شهروندان دارد.

وی در ادامه با اعلام اینکه شهرستان انزلی دارای چهار جایگاه سوخت سی . ان . جی است، یادآورشد: از این تعداد دو جایگاه مربوط به بخش خصوصی، دو جایگا متعلق به شهرداری و یک جایگاه دیگر هم در حال ساخت است. منبع : مهر.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی