گیلانیان
چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ Wednesday, 22 March , 2023
می 8, 2012 کد خبر : 8728 خبر ها

مهندس جعفرزاده در گلزار شهداء رشت و حضور مردم :

فراکسیون نمایندگان شمال کشور را تشکیل می دهیم

فراکسیون نمایندگان شمال کشور را تشکیل می دهیم

گیلانیان :  با حضور غلامعلی جعفرزاده مراسم تجدید بیعت با شهدا هشت سال دفاع مقدس به شکرانه حضور حماسی مردم حوزه انتخابیه رشت در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
در این مراسم مهندس جعفرزاده در حضور جمع کثیر طرفدارانش با تشکر از حضور حماسی مرد در انتخابات ۱۵ اردیبهشت آن را تاییدی بر بصیرت مردم و وابستگی ملت شریف ایران به نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان نمود و با تقدیر از دیگر کاندیدهای حاضر در دور اول و دوم رقابت انتخابات گفت: امروز باید همگی دست به دست هم بدهیم تا بتوانیم گام های موثری در راه آبادانی استانمان برداریم.
جعفرزاده اولویت نخست برنامه های خود را رفع معضل بیکاری عنوان نمود و افزود: مشکلات اشتغال جوانان امروز به آفتی تبدیل شده است که هزاران هزار مشکل و آسیب دیگر را به همراه دارد. پس باید در سفر چهارم ریاست محترم جمهوری آمارها شفاف و و اقعی ارائه شود و اگر کاستی هایی برای ایجاد اشتغال داریم باید بدور از هرگونه تعارف با استفاده از ظرفیتهای ملی بدنبال رفع آنها و ایجاد فرصتهای شغلی باشیم.
نماینده مردم رشت در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما شاگرد مکتب امام (ره) هستیم و همانطور که امام فرمودند : ” مردم ولی نعمتان ما هستند” باید تمامی تلاش خود صرف خدمت صادقانه و خالصانه به مردم نماییم ما برای کمک به مسئولین استان آمده ایم و در راه خدمت با هیچکس عقد اخوت نمی بندیم و عهد و پیمان ما با شهداست و با هرکسی در هر مقام و منصبی که باشد اگر موجب نارضایتی مردم شود ، برخورد خواهیم کرد.
وی بر لزوم اتحاد ، همدلی و هماهنگی ۱۳ نماینده استان در مجلس تاکید کرد و گفت: در این دوره با همتی که در جمع نمایندگان منتخب سراغ داریم بدنبال تشکیل تیمی قوی برای رشد و توسعه استان و رفع معضلات و مشکلات هستیم.
جعفرزاده بر ایجاد فراکسیون نمایندگان شمال کشور در جهت دفاع از قابلیت ها و ظرفیتهای استانهای شمالی تاکید کرد.
عضو هیئت علمی دانشگاه گیلان با تقدیر از استانداری ، فرماندری ، هیئت نظارت و شورای نگهبان و همه کسانی که در با شکوه برگزار شدن انتخابات تلاش کردند ، گفت: فضای انتخاباتی امروز تمام شده و ما امروز هیچ برنامه و کاری نداریم جزء کار ، کار ،کار و خدمت به مردم.
وی گفت : از تمامی کسانی که در فضای انتخابات موجب رنجش آنان شدم در کنار تربت پاک شهدا حلالیت می طلبم و صادقانه در جوار شهیدان اعلام می دارم هرچه در توان دارم در جهت چهار سال خدمت خالصانه به مردم بکار خواهم بست.

اخبار مرتبط

نظرات

  • شاعر گفته : به عمل کار برآید به سخندانی نیست . ما که از نمایندگان قبلی خیری ندیدیم ، منتظر ادعاهای این یکی هم می نشینیم . در کشور ما تنها چیزی که ارزش نداره وقت مردمه . پس بی خیال چهار سال !

  • آقا بیژن جان سلام، قبلیها حتی با شجاعت حرف زدن رو بلد نبودند و درد دل مردم رو به صراحت به گوش مسئولین نمی زدند حداقل ۴ الی ۵ تا نماینده از گیلان از قبیل آقایان رهبری املشی،مهرداد لاهوتی، مهندس ندیمی، مهندس جعفرزاده، مهندس حکیمی رفته اند که در سخنوری و پیگیری مطالبات مردم خوبند و حداقل در مجلس شورای اسلامی مثل بعضیها که طی چهارسال قبل در مجلس بودند، چرت نمی زنند.

  • آقابیژن حرفتان طلابوداین یکی حرف بلداس بزندولی عمل ن———دا—-رد

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی